Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Aki volt már bent konténer...

Aki volt már bent konténer házban vagy konténer házban lakik, mondana véleményt? Tudom hogy nagyon időtálló, viszont szigetelés nem árt neki. Azt akarom megtudni hogy mennyire hallasz át egyik szobából a másikba?

Figyelt kérdés
Kérem az épitőipari munkásokat, azokat akik hagyományos házak felhúzásával foglalkoznak, ne írjanak. Nekik ez konkurencia, így véleményük sem releváns, nem is lehet az!
2017. aug. 23. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Építésvezető vagyok, sok időt töltök ilyen lakó-iroda konténerben. Nappal szauna, éjjel meg kb. hidegebb van bent mint kint. Azon kívül hogy van 4 fala és teteje, teljesen alkalmatlan az életre. Persze van légkondi benne, de éjjel nappal megy és azt a 15 m2-et sem tudja lehűteni
2017. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Kérem az épitőipari munkásokat, azokat akik hagyományos házak felhúzásával foglalkoznak, ne írjanak. Nekik ez konkurencia, így véleményük sem releváns, nem is lehet az!"


Köszönöm hogy elolvastad . NEM ÉRDEKEL A VÉLEMÉNYED kedves építés vezető úr! Mellesleg hőszigetelésről hallottál már? Mert azokra, amiket lakhatásra készítenek kerül ám az is, kívül belül. Még mindig nem értem miért írtál ide, mikor átlag emberek véleménye érdekelt. Tipikus akkor is oda fo*ok valamit típus.

2017. aug. 23. 18:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok építőipari munkás, honnan tudtam volna, hogy én se válaszolhatok?

Mellesleg több száz felépített ház után - a világ mindenféle házából - ha az én véleményem nem érdekel akkor kiét fogadod el? Gondolom csak azok érdekelnek akik leírják hogy a konténerház nagyon olcsó és mennyire király és mindenki hülye hogy nem olyat épít. Pedig akármennyi EPS-t raksz rá, akkor is egy életképtelen megoldás.

2017. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Te nem hagyod abba? Hagyd már más embereket is kibontakozni. Azért mégis csak kibújt az anyagi oldal a zsákból. Módosítom a kérést: Azok, akik építőiparban dolgoznak, a hagyományos építészet területén, KÍMÉLJENEK. Így már átment? Beraklak egy sima téglafal mögé tető nélkül, talán vasbeton gerendákkal és megnézzük mennyire lesz hideg.... a konténer az csak maga a váza a háznak, erre jön minden, ahogy a tégla a hagyományosnak. Ezt egy építésvezetőnek azért illene felfogni. Kérlek ne írj többet, mert nem ezért írtam ki a kérdést.
2017. aug. 23. 19:14
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy kérdést még engedj meg ha szabad, ha ennyire szuper dolog a konténer ház akkor miért nem lakik senki ilyenben?
2017. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

Kedves 5-ös, azért ne keverd!

Más a felvonulási épület (igaz, azt is konténernek nevezik) és más fogalom a konténerház.

[link]

2017. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

#5


[link]

2017. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekli őt! Nem fogja felfogni. Buta hozzá. Csak azt tudnám, hogy lehet valaki építés vezető, ha még szöveget sem tud értelmezni?
2017. aug. 23. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Én bírom ezeket, de Magyarországon nem igen találni rá példát. Az engedélyeztetése is elég kacifántos lehet...


A válaszfalak többnyire GK lemezből vannak egy ilyenben. Így az áthallás a vonatkozó szabványnak megfelelő mértékű csupán.

2017. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. Beszéltem céggel, nagyon egyszerü az engedélyeztetése. MÉG. ezért akarok gyorsan amíg egyszerü, és ők intézik az összes papírmunkát potom 150 ezerért. nagyon jó lenne nekem így....
2017. aug. 23. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!