Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Tudtok olyan uvegest aki...

JaniB kérdése:

Tudtok olyan uvegest aki Magyarorszagon legyartana szamomra Uveget kerettel es azt Belgiumban beszerelne?

Figyelt kérdés

Ketto kirakat uvegrol lenne szo ami dupla retegu, biztonsagi uveges lenne muanyag kerettel + 2 ajtoval.

Bovebb reszlet privatban.



2018. jan. 16. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Öszintén szólva nem értem, mire lenne így jó, mert a szállítás iszonyú összeg lenne. Sokkal jobban jársz anyagilag (is meg minöségben is), ha ott helyben készítteted el, emellett ha garanciális vagy egyéb probléma akad, akkor innen nem fog senki elmenni azt megcsinálni!
2018. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, első válaszoló szól jól. :D
2018. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
pont ismerem a Belgiumi árakat. Milliós tételekről van szó magyar pénzben :D Itthon töredékébe kerül. Biztos találsz olyat, kérdező, aki megcsinálná. Már ha a felébe kerül, mint amibe kint, akkor is nagyon jól jártál.
2018. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: NEM a legyártásról van szó, hanem a szállításról - ugyanis AZ AZ, ami rengetegben kerül!
2018. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Bármilyen hihetetlen, elsőre is megértettem. szállítással együtt gondoltam, hogy fele annyiból kijön.

Magam is csináltattam ablakot pár éve, 4 nagy ablak volt beszereléssel 200 ezer alatt. rövid határidővel, Budapesten. Belgiumi közeli ismerősöm csináltatott 1 rendes méretű ablakot redőnnyel, 1 nagyon kicsi ablakot redőny nélkül, egy normál méretű üvegajtót meg egy dupla üvegajtót. 2 millió fölött volt, és még a legyártásra is nagyon sokat kellett várni, értsd: több mint fél évet + részben rosszat gyártottak le, de nem fizettek semmit vissza, a rosszat szerelték be. Nos, szerintem kérdező okkal tette föl a kérdést.

2018. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak az ablak uvegre kaptam arajanlatot ami 2 milla folott van. Magyarorszagon ha a negyzetmeter ar alapjan szamolom az uveget, igen olcson kijovok. Szalito ceg pedig annyira nem horror az itteni arakhoz kepest szerintem.
2018. jan. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!