Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy fűtés kész 60nm-es lakásná...

Egy fűtés kész 60nm-es lakásnál kb. mennyibe kerül a kulcsrakész kivitelezés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon eltérőek az árak, mert nem mindegy, hogy hol van az ingatlan, de tapasztalatokra lennék kíváncsi. Van itt olyan ember, aki szintén fűtés kész állapotban vette meg a lakását/házát és maga keresett hozzá szakembereket és vásárolta meg az anyagokat? Ha igen akkor kérem írja le, hogy neki kb mi mennyibe került. Kalkulációhoz kéne, mert nem tudok dönteni, hogy mennyire reális a kivitelező által kikalkulált ár. Köszönöm előre is!

#festés #lakásfelújítás #burkolás #kulcsrakész kivitelezés
2018. márc. 10. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél átalakítani.. stb. nem?
2018. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmit átalakítani. A lakás fűtéskész állapotban lesz, úgyhogy burkolni kell mindenhol (padló, csempe), kellenek beltéri ajtók, festeni kell és a fürdőbe a szanitereket kell beépíteni. Az anyagköltséggel tisztában vagyok nagyjából, de a szakembereket nem tudom hogy ők kb milyen áron dolgoznak. Azért szerettem volna saját tapasztalatokról olvasni 🙂
2018. márc. 11. 00:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Duplázd meg nyugodtan az anyagköltséget, kb. az felett lesz valahol.. legalább is ha az egyik magánvállalkozó ismerősömre támaszkodok.
2018. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!