Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csemperagasztó ment a szemembe...

Csemperagasztó ment a szemembe, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Belefröccsent valamennyi. Azóta mostam és pislogtam, de még mindig olyan érzésem van, mint ha lenne benne valami. Mosás közben sértettem meg a szemem, vagy tényleg maradhat benn? Megkötni nyilván nem tud, de mégiscsak egy szemcsés, folyékony ragasztóanyagról van szó. Tapasztalatok?

Köszönöm!


2018. aug. 27. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért én holnap beugranék a szemészetre ...
2018. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig így kezdődik, mintha nem lenne gond. És lehet, hogy nincs is. Holnap mindenesetre a fejüket fogják majd akkor is, ha semmi, csak hámsérülés, mert ők azok, akikhez kis panasszal is max 4 órát kéne tökölni. Pontosabban nem ők, hanem a látásod.
2018. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A családom kinevetett, amikor felhoztam az orvost. Állításuk szerint ilyen gyakran megesik. Azért kértem ki mások véleményét, olyanokét, akik gyakran használnak ilyen anyagot, hiszen velük jó eséllyel megtörténhetett, és biztosan tudják mi ilyenkor a teendő.
2018. aug. 27. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ártana, ha jó tömény kamillával alaposan megtunkolgatnád lefekvés előtt, aztán holnap majd meglátod! ... ha meglátod:)

(Na jó ez utóbbi csak egy rossz vicc akart lenni.)

2018. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:)

Sajnos nincs semmim, csak vizem, és abból se sok.

2018. aug. 27. 19:50
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pont ez tortent ma. ☺ Mi lett az eredmenye? Mentel dokihoz? Olyan erzes mintha lenne benne vmi homokszem. Es voros mint allat.Mikor mulik el?
2019. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!