Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vályogból 2 szintes ház?

Vályogból 2 szintes ház?

Figyelt kérdés
Házat szeretnénk venni és találtunk egy hirdetést, amelyben egy két szintes családi házat árulnak, a hirdetés szerint a ház vályogtéglából épült. Még soha nem láttam két szintes házat vályogból, ezért nem tudom, hogy rizikós-e ez vagy sem? Mivel a ház viszonylag új (10 éves), félek tőle, hogy az esetleges problémák csak később látszanának meg rajta. Vélemény?

2018. okt. 15. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt egy statikus fogja tudni megmondani, aki elmegy a helyszínre és megnézi a kérdéses házat.
2018. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Százhalombattán dolgoztam anno kétszintes újonnan épült vályogtéglából készült családi házakon.

köze nincs már a régi időkben épült vizesedő vályogházakhoz, teljesen más módszerrel építik egyedül csak a vályogtégla ami megmaradt.

ha szakszerűen építették (márpedig aki az összességében egyáltalán nem olcsó technológiával járó vályogtéglából építkezik manapság az nyilván ad az igényességre) akkor nincs mitől tartani.

2018. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg van a beton alap, jól le van szigetelve , a vasbetonkoszorúk is megvannak rendesen csinálva , akkor nagyon stabil ház.
2018. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!