Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Olyan panel épületben, ahol...

Enkidu kérdése:

Olyan panel épületben, ahol van wc és konyha kialakítva, de nincs fürdőszoba, lehetséges-e kialakitani? Mivel elvileg van szennyvíz elvezetés, laikusként gondolom igen. De nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam fürdő nélküli panelt, pedig már elmúltam 50 éves.
2018. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy.. megoldható minden!

Ha külön fürdő helyiségként szeretnéd ezt,akkor falazni is kell, oda a víz be és kivezetése is megoldható.

2018. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen panelre gondolsz, feltételezem, hogy nem a lakótelepire, mert ott vannak fürdőszobák.

Minden épületben, ahol van vízvezeték és szennyvíz elvezetés, ott ki lehet alakítani. Gipszkarton válaszfal lecsempézve, a vízcsövek a falon kívül, a csatornára meg rá lehet csatlakozni.

2018. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Penel epuletben levo iroda. Ezert nincs furdo, de szeretnek bele.
2018. okt. 19. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
1 zuhanyzót lehet kialakitani,de egyébként itt lakni csak úgy stikába lehetne.Ahhoz hogy lakni lehessen lakó résszé kell nyilvánitani .
2018. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez utobbi kerdest nem a tarsas haz alapito okirata donti el? Es ha abban nincs erre bonazkozo szabalyozas esetleg?
2018. okt. 19. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Irodából visszaminősittetni lakóingatlanná elég macerás lehet, de meg kell kérdezni. Amúgy meg mindenki ott lakik, ahol akar, akár egy istállóba is beköltözhetsz. Csinálj egy fördőszobát és kész.
2018. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!