Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülhet mostanában...

Mennyibe kerülhet mostanában egy új tető egy meglévő 10X10-es "Kádár-kockára"?

Figyelt kérdés

Megköszönöm, hogy ha segít valaki aki képben van a mai árakban. A régi tetőt kellene elbontani, majd egy új tetőt megépíteni helyette, cserépfedéssel. Ez milyen nagyságrendben lehet anyagilag kb.?

A másik kérdésem, hogy ha esetleg beépíteni is szeretné valaki, akkor mibe kerülhet ha kialakításra kerülne 3 szoba + egy fürdőszoba? Csak körülbelüli minimálára mennyi lenne a legolcsóbb anyagokból? Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 23. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Új tető kb 1.8 millka.
2018. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kompletten anyaggal és munkadíjjal?
2018. okt. 23. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Kádár kocka felújításánál kerültem az olcsó anyagokat. Inkább a magam csináltam meg minőségi anyagokból.

Láttam néhány borzalmas eredményt amikor a mindenből az legolcsóbbat vették és szaki ezt a megrendelői igényt teljes mértékben kiszolgálta.

2018. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kollégám most rakatott lapos tető helyett sátortetőt kádárkockára. (emiatt tervezés is kellett az utcakép változás miatt) 6 millió felett jött ki neki.

1,8 m-ból az anyag se jön ki.


Most nem érdemes ilyet csináltatni, mert az építési ÁFA miatt 2019 végéig dili van és nem nagyon tudnak elvállalni semmit, max extra felárral.

2018. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor jól sejtem, hogy ha valaki beépíteni is szeretné, az legalább 10 millió lenne?

2018. okt. 24. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!