Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nálunk miért nincs sehol a...

Nálunk miért nincs sehol a hálószobának és a fürdőszobának közös ajtaja? Teljesen logikus lenne.

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 06:03
 1/10 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Igen ott ahol minden szobára jut egy fürdő.
2018. nov. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem is szeretnék. Ha éjjel ki kell menni, vagy az egyik fél későn ér haza, vagy csak simán nem tud aludni, és ki-be járkál, sokkal zavaróbb a zaj+fény.Még ha csak egy pohár vizet inni megy ki éjjel, akkor is.
2018. nov. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szoba-konyhás lakásra gondoltam, sem arra, hogy csak egy bejárata lenne annak a fürdőszobának. Nagy, több fürdőszobás házakban sem csinálják, ahol némelyik akkora, mint máshol egy szoba.
2018. nov. 25. 06:28
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Maximum te még nem láttál itthon ilyet, de én már építettem is ilyen házat. De valóban nem túl jellemző.
2018. nov. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem. Teljesen gyakori.
2018. nov. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ésszerű, ha van több fürdő. Ha nincs, akkor inkább zavaró. Mindenki a hálón keresztül járjon a fürdőbe, wc-be? Vagy legyen két bejárata a fürdőnek? Az sem ideális.
2018. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi nagyobb, prémium házakat szinte csak úgy tervezünk, hogy a szülői hálóhoz külön gardrób-fürdő, a gyerekeknek a folyosóról külön egy, plusz bejáratnál wc kézmosóval. Ez az alap, aztán elrendezéstől függően szokott még lenni egy kisebb zuhanyzós fürdő a vendégeknek, az is folyosóról nyitva. Minden fürdőt nem érdemes szobához rendelni, ami meg ahhoz van, azt direkt nem is látod.
2018. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Újépítésű tárasházakban, ahol jellemzően minimum 3 szoba plusz 1 nappali van, ott már soknál láttam tervrajzon, hogy a hálószobához kapcsolódott egy fürdő. Persze a már meglévő, közlekedőről megközelíthető fürdő mellett.

Kisebb lakásokban ez nem igazán jellemző, maximum szimpla dupla komfort.

2018. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Van egy ilyen paneltipus Budapesten. Es sajnos nem tobb furdoszoba van benne...lakasvasarlaskor folyton belefutottunk. Mondjuk ket vagy 3 szoba es az egyikbol nyilik a furdoszoba. Polgariban is voltam hasonloban egyszer a Szt. Istvan krton. Az egyik szoba a nappaliba es a furdobe is nyilt, de a furdot a folyosorol is meg lehetett kozeliteni, korbejarhato volt a lakas. Nyilvan ezeket ugy alakitotta a tortenelem szele, hogy semmin nem kell csodalkozni, de a panelnel meglepo.
2018. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakori, hogy van. Ahol több fürdőszoba van, ott egy tipikusan a fő hálószobából nyílik.
2018. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!