Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül egy házat építeni?

Mennyibe kerül egy házat építeni?

Figyelt kérdés

KB. 90-100 nm2.

3 szoba fürdő külön WC konyha nappali spájz.

Futes vegyes tüzelésű kazán. Tégla falak. Tető leier cserép.

Műanyag nyilas zárok.

15 millióból kijon?

A többi majd külön hogy garázs meg fuvesites betonozás..

Csak ebből ház kívül tatarozas festés belül festés végig plusz berendezni meg nyilas zarok... 15 millióból megvan?



2019. febr. 2. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkább 25-30 millió ft kellene hozzá, de olcsóbb anyagokkal,és kivitelezővel akár ki is jöhetne ennyiből, persze ha a telek, és közművek már megvannak.
2019. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mindentudó99 ***** válasza:
81%
Min 25 milla
2019. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

300.000-350.000 Ft/négyzetméter + telek, udvarrendezés, kerítés stb.


Egy szó mint száz, ha van egy közműves telked, akkor legalább a 15 milliód duplájával számolj

2019. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
30 millióból van meg.
2019. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kevesebbre gondoltam.
2019. febr. 3. 12:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Most építkeztünk, kb ugyanezekkel a paraméterekkel. Nagyon odafigyelve fért csak bele a 30 millióba. Ja és a terasz, udvar még sehol nincs.
2019. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem el hogy ilyen drága lenne..
2019. febr. 3. 18:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ne hidd... Majd elhiszed, mikorfejvakargatva nézed a félkész házadat...

De menj el egy tervezőhöz,úgyis az az első lépés, hidd el, ugyanezt fogja mondani..

2019. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Kérlek kérdező kíméld meg az építész kollégáimat magadtól..
2019. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mindentudó99 ***** válasza:
11-éve 62m2 toldásba kezdtem. Volt majdnem 5 millám. Csak később jöttem rá ha megvan a faanyag és a tégla az kb az össz költség negyede. A cserép is megvolt de az nem ám új. Használt. AblakoKat ajtókat ajándékba kaptam szüleimtől. Álltak a falak közfalak tető fenn. Aljzat kész. Pénz elfogyott. Még se fűtés se villany se vakolás csempézés semmi. Még kellett 4 milla. Plusz otthon laktam közben kerestem az is ment oda apróságokra. A fűtést fillérekért csinálta ismerős. Tervet szintén ismerős potom pénzért. Tehát öt helyett kilencbe lett 11 éve 62m2 Értsd úgy hogy minimális szintre hogy a lakhatásit megkapjam. És listát tudnék írni azokról a melókról amit még közben vagy utána csináltam én és a család. Így munkadíjat spórolva. És nem lett szigetelve .( azóta se) . Csak vegyes kazán lett. Gázra akkor nem telt. Tavaj előtt lett kond.kazán és gázvezeték módosítás tervel. Plusz egy milla. Terasz tetőt én csináltam. Kb 15m2. Már nem is emlékszem. Egy vagyon volt. És lehetne még sorolni évek alatt mit csinálgattam még rajta. Úgy ment a pénz apróságokra hogy el se hinnéd. Egyik nap annyi kis dolgot vettem azt hittem elhagytam 50 ezret. Aztán jöttem rá , elköltöttem. A telket örököltem ici pici romos házikóval. Összes közmű benn arra se kellett költeni. Úgy hogy hidd el benne lesz 25-30 millába. És az Obiból lett ajtó ablak járólap
2019. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!