Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nektek milyen az álomházatok?

Nektek milyen az álomházatok?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki? Akár képet is küldhedtek! Milyen helységek vannak benne? Medence esetleg? Régi vagy modern stílusú?Melyik országban/városban lenne? Mindenre kíváncsi vagyok!

2019. febr. 8. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy új építésű, viszonylag nagy, county vagy vintage stílusú ház, az Őrségben vagy a Balaton északi partján, dombtetőn, fákkal körülvéve. Nagy konyha, tágas kandallós nappali egy légtérben, az emeleten hálószobák, azoknak nem muszáj olyan nagynak lenni. Világos, napsütéses, sok ablakkal, a nappaliban egy üveg"fal" szép kilátással. Fehér és natúr bútorok, kedvem szerint cserélhető, színesebb kiegészítőkkel. Gondozott kert, sok kültéri fénnyel. Medencéhez nem ragaszkodom.


Ha külföldön élhetnék, akkor kb. ugyanez a stílus Ausztriában, Nagy-britanniában, vagy Kanadában.

2019. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy új építésű passzívház. Napelemek,napkollektor, légcserélő rendszer(klima). Garázs, udvar, medence extra. Jó nagy,magas, erős falakkal (kerítés). Lenne benne 4 háló(3gyereknek kulon meg nekunk egy) 2-3 furdoszoba es wc. Konyha,Eloszoba,nappali. Elektromos autó. ^-^


A hely mindegy,csak nyugis legyen.

2019. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kívülről:

[link]

és ilyen belülről:

[link]

2019. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

lehagytam: Magyarországon

2019. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pici szép kert, mindenki férjen el, legyen az enyém és legyen kifizetve. Ez ilyen magyar álom. 20-30 éves kb.
2019. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 szoba, 1 fürdő külön wcvel, előszoba, háztartási helység, egy légterű nappali étkező konyha. Kb netto 95-100m2. +kb 20 m2 fedett terasz.

Később dupla garázs ami mellet van még egy garázs eretű taroló. Mintha 3 garázs lenbe.

Kivül hagyományos egyszerű, bellül modern minimalista. Alternativ energia nélkül, mert olyanra nem költök ami 10-30év között hozza magát nullára, egy kondenzációs gázkazánhoz képest.


Szerintem nem tul nagy igények, de ezt sem egyszerű összehozni. De legalább már elkezdtem.

2019. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Modern, letisztult, semmi fényűzés. 4 főnek 150 m2, 4 autós garázs lehetőleg a nulladik szinten. 1000 m2 kert, kis házban kondi terem, szauna. Gödöllői dombság, vagy a budai hegyek.


Kastélyban nem laknék, meg sok-sok szobás nagy villákban sem.

2019. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!