Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Használt cserepeket el lehet...

Használt cserepeket el lehet e adni? Ha igen mennyiért adják darabját nekik?

Figyelt kérdés
Szoktak manapság venni használt épp cserepeket ?

2019. febr. 11. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szoktak.

Nézegess a Jófogáson bontott cserepeket, abból tudsz kalkulálni.

2019. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ki is kerestem neked:

[link]

2019. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Azt furcsállottam ,hogy azért kevés hirdetés van. Én a törötteket útjavításra szoktam felhasználni. Idővel lesüllyed ,de kocsibejárónak megfelel. Ezen kívül magát a cserepet újra lehet hasznosítani valamilyen eljárás folyamán ?
2019. febr. 11. 13:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Néztem az újabb fajta modern cserepeket . Nagyon drágák azok már. Gondolom jobban is bírják az időjárást .
2019. febr. 11. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Újra hasznosítani csak azt lehet meg érdemes amelyik hibátlan és erős. Jó sérülés mentes cserepet el lehet adni.
2019. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3

Most azért van kevés hirdetés, mert viszonylag kevesen cserélnek tetőt januárban-februárban. Nincs itt a szezonja.

Majd tavasztól beindul, akkor több lesz.

El lehet adni, abban biztos lehetsz!

Nyár végén én is fogok venni a nyaralónkra, mert most pala van és le akarom cserélni.

2019. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otthon a témában ,de tudtommal a pala az nem valami tartós ,erős.
2019. febr. 11. 15:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha ez nem így van akkor javíts ki ! Komoly baja lehet a palának ha jön egy komoly vihar,jégeső én úgy tudom ,de ha nem így van szólj.
2019. febr. 11. 15:24
 9/14 anonim ***** válasza:

7/8


Én sem vagyok szakértő, csak annyit tudok, hogy azon a házon amit előbb írtam, 1970 óta van 60-70 m2-es palafedés, tehát közel 50 éve és teljesen hibátlan. Pedig alapos viharoknak van kitéve folyamatosan, a Balatonnál, szőlőhegy tetején.

Volt már tojás nagyságú jég, orkán erejű szélvihar napokig és meg sem mozdult.

Most is csak azért lesz leszedve, mert meg lesz emelve a ház és már palát nem szabad visszatenni az azbeszt miatt.

Ettől függetlenül, mivel nem lakóház, lehet, hogy ez fog visszamenni, amennyiben nem törik össze-vissza a leszedésnél. Majd meglátjuk.

2019. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Palával semmi gond nincs!


Cserepet megveszik. Jó ólra, műhelyre. Akár újra, akár átcserepezésre.

2019. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!