Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A téglapucolás mennyire fárasztó?

A téglapucolás mennyire fárasztó?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nyáron lenne lehetőségem téglát pucolni pénzért, de még nem csináltam ilyet. Kb. mennyire fárasztó?

#munka #tégla #nyári munka #téglapucolás
2019. jún. 25. 01:30
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nagyon. Bírni kell csuklóval. Nem ajánlom
2019. jún. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkènt csináltam. Kissè unalmas. Ha nem csináltál fizikai munkát eddig, a csuklöd megèrzi. A maltert kömüves kalapáccsal le kell vèsni, ütögetni a tègláról. Mennyire jön, az függ a malter minősègètől.
2019. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam párezer darabot,soha többet..:-) Nem tudom mennyit fizetnek érte,de több mint valószínű még akkor is jobban jársz ha elmész "napszámba" vmilyen mezőgazdasági munkára.Függ attól,hogy milyen malterral volt összerakva,ha meszesebb az "jó" finoman odakoppintva ált. egy darabban leválik,ha cementesebb az orbitális sz.pás,kis apró darabokban pattog csak.
2019. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!