Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Cserepeslemez felrakásban...

Cserepeslemez felrakásban jártas ácsot tudtok ajánlani? Lehetőleg Pest megyében. Állapotfelmérés több helyen ingyenes, ezt nem értem.

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék kihívni egy ácsot akinek már van tapasztalata cserepeslemezzel. Mert akit megbízunk, annak szerintem nincs és állandóan a rendes cserépre beszéli rá a Párom. Már az anyag vásárlás előtt állunk és most emiatt ott tartunk, hogy fogunk árajánlatot kérni mind a kettő verzióra. Én tudom, hogy jóval olcsóbb lesz a cserepeslemez, nem mellesleg nem is fog pár éven belül penészedni, mohásodni.

Próbáltam keresni Google és több oldalt is találtam,ahol azt írják, hogy ingyenes állapotfelmérés az egész országban. Van ahol oda is írták, hogy az ajánlatkérés minden esetben ingyenes. Mert azt gondoltam, hogy persze ingyenes,ha megbízom az adott céget.

Na mindegy ez meglepő. Én arra gondoltam, hogy x összegért jöjjön ki valaki tapasztalt és mondjon egy hozzávetőleges belekerülési költséget.

Köszi minden tapasztalatot!


2019. aug. 9. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy szoktam, hogy elkérek 20 000 forintot egy árajánlat készítéséért, amit levonok a végösszegből hogyha megrendelik. Elegem lett abból hogy utazok 50 km-et, felmérem, kiszámolom, megtervezem az árajánlatot aztán még vissza sem jeleznek hogy akarják vagy nem. Nekem elment vele egy egész napom és csak pénzt vesztettem. Nekem meg etetnem kell a családomat. Már anyag nélkül sem vállalom.
2019. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tökéletesen érthető és így ez egy hihető ajánlat is. Nagyobb cégek, akik több haszonnal dolgoznak, biztosan megengedhetik ezt, hisz bele lehet jóval építve az árba, hogy sokszor feleslegesen mászkáljanak...


Nálunk végül a szakember véleménye, tanácsa lett a döntésünk végeredménye.

2019. aug. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!