Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van itt olyan akinek piros a...

Van itt olyan akinek piros a hálószobája?

Figyelt kérdés
Olvastam róla vegyeset, hogy valakinek nagyon iritáló és nemjó vörös szobában aludni de valakinek meg tetszik és jobban alszik benne. Akinek itt van pirosra festett halószobája elmondaná milyen? Megbánta vagy nem?

2019. aug. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Láttam már ilyen szobát, a tulajdonosai nem kifogásolták. Komoly helyen viszont olvastam, hogy ez a szín növeli a szexuális éhséget, ezért ajánlatos a hálószobákba. Ezt nem gúnynak vagy viccnek szántam.
2019. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
59%
Piros a hálószobám, szeretem és jól alszom benne. Habár nem gondolnám, hogy nagy hatással lenne az alvásminőségre a szoba színe.
2019. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudok arról, hogy a piros hálószoba javítaná az alvás minőségét. Inkább - amint írtam is - növeli a piros szín a szexuális vágyat.
2019. szept. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!