Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Bojler áthelyezés? Hogyan?

Bojler áthelyezés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lakásunk, ami sajnos nem a miénk de kaptunk engedélyt hogy átalakításokat végezzünk rajta. Mivel ugye nem saját ezért nem akarok költséges megoldásokba belemenni. Adott a mostani a bojlerünk, amit hely hiány miatt szeretnék a szomszédos szobába áttenni. Engem az érdekelne, hogy ezt milyen csővel, idomokkal tehném meg. A mostani vizeskiállásra szeretném csatalkaoztatni, a vezeték. Ez egy ytong fallal lenne eltakarva (mert ugyan itt más eltakarni való dolgok is vannak) illetve az álmennyezet felett menne végig. Főként az érdeklne engem, hogy hogyan tudom csatlakoztatni majd az új csövet a mostani kiálláshoz. A kiállásról csatolok fotót.

[link]



2019. szept. 7. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresel egy vízvezeték szerelőt.

Bármennyire is drága a munkadíj és még várni is kell rájuk, olcsóbb lesz, mint javítani azt amit nem sikerült megcsinálnod. (direkt nem írtam, hogy elrontod).

Mivel nem értesz hozzá és szerszámod sincs így az eredmény borítékolható!

2019. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mindentudó99 ***** válasza:
76%
5 rétegű cső megfwlelő . Kötés csak falon kívül legyen. De inkább szólj hozzáértőnek.
2019. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!