Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen gyakorlati tapasztalato...

Kishuta kérdése:

Milyen gyakorlati tapasztalatotok van perem nélküli (rimfree) WC csészékkel?

Figyelt kérdés

Elsősorban tényleg gyakorlati tapasztalatokra vagyok kiváncsi, ez lehet másodkézből származó is, illetve ha valaki barátnál/ismerősnél (mint nem tulajdonos) szerzett tapasztalásokat.


Ha ismert, érdekelne a konkrét termék márkája és típusa is.


Köszönöm!



2019. szept. 18. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális akkor pár nap múlva be tudok majd számolni a rimless -nek is nevezett perem nélküli csészéről...

Nekem is jól jött volna előzetesen több infó. Úgyhogy szerintem mindenképp jövök majd hátha másnak is segít.

2020. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lett végül tapasztalatod?
2021. febr. 18. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lett és imádom!:) Tényleg sokkal könnyebb tisztán tartani és nem fröccsen ki a víz leeresztéskor! Nekem ezek voltak a kételyeim előzetesen. Neked esetleg még valami más kérdés?
2021. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Látom még kérdezted annó a márkát, így megnéztem mi is van ráírva és megkerestem a neten.:) Nekünk végül ez lett:

[link]

Csak Grohe hozzá a beépített tartályunk és nyomónk. Meg annyi, hogy nem ez a felfelé ívelő tetős, hanem teljesen merőleges,de ugyanez tudom,mert volt ilyen is az üzletben. De azt nem találtam a Delir oldalán. Ja és lecsapódásmentes az ülőkéje! Tényleg imádom na!:)

2021. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi szépen! Még csak egy kérdés: ahol a csészébe ömlik be a víz, ott van egy speciálisan kialakított terelőlap, ebbe csapódik bele a víz és ez irányítja körbe azt. No, itt mennyire nehéz tisztán tartani, mennyire vízkövesedik ez a terelő kerámia és a befolyó nyílás?
2021. febr. 19. 08:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen ez az egyetlen része a WC-nek, ami irányítottabb takarítást igényel. De ez a rész a "régi" kialakítású csészéknél végig körben van, az egész perem, ami alá be se látsz be sem jutsz rendesen, jól be tud oda gyűlni végig a dzsuva, akár baci akár vízkő.

Ezzel ellentétben itt csak egy arasznyi részről van szó, ami sokkal jobb kialakítású, teljesen hozzáférhető, láthatóan takarítható! Ég és föld a kettő.:)

2021. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is benyomkodtam persze rendszeresen 6kg Domestost a régi típusú pereme alá és utána nem kandikált ki onnan sem látható dzsuva, mégse szívesen fordítottam volna azt ki, ha lehetett volna. Nem szívesen néztem volna meg a rejtett sötétség titkait.:D

Ez meg teljesen látható és higiénikus és gyönyörű.:)

2021. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi szépen a válaszokat; ez a alpján én is biztosan ilyet fogok beszerezni és beépíteni.
2021. febr. 22. 09:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindig pont erre járok amikor írsz, nem lógok ám itt egész nap!:)

Nekem előzetesen tényleg szinte semmi infóm nem volt, tapasztalati egyáltalán, mégis biztos voltam benne, hogy ilyet szeretnék.:) Találtam mondjuk róla videót is, meg ugye képeket, csak más típusról és azért féltem, hogy ez nem olyen lesz, mint mondjuk a videón látott. Mégis azért már küllem alapján is megállapítható volt, hogy jó kis újítás ez.:)

Szóval ne csak ez alapján dönts így, a saját indíttatásod is ez volt.:) Nehogy utána ne tetsszen és haragudj, hogy "rábeszéltelek".:) Nekem nagyon bejön az tuti.

2021. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, egészen biztosan nem fogom én sem megbánni :) Videókat én is sokat néztem már, meg különféle barkácsáruházakban kirakott mintákat is, ezek mind meggyőzőek voltak; csak valós tapasztalatokra is kiváncsi voltam. Köszi mégegyszer.
2021. febr. 23. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!