Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vettem egy 1 káros csapot...

Vettem egy 1 káros csapot amiből 3 flexibilis cső jön ki de nekem nincs hozzá bojlerem csak meleg és a hideg vizet akarom be kötni a?

Figyelt kérdés
3. Csövet pedig le dugozni ami meg is volt viszont így ha teljesen balra hozom fel a csapot a meleg víznél akkor nem csinál semmit közepén lesz a meleg víz és jobbra a hideg hogy lehet ezt orvosolni?

2019. szept. 18. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod orvosolni. Nyitott vízmelegítőnél meleg víznél is a hideg vizet nyitod-zárod igazából.
2019. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jön belőle meleg víz is csak nem a szélén hanem középen
2019. szept. 18. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Amikor egy 3 bekötésesnél meleg irányban megemeled a kart,akkor NEM a meleg vizet engeded át,hanem a csapba bemenő hideg vizet a csapon,és a másik csövön keresztül a tartályba engeded....ami a harmadik csövön kinyomja a meleg vizet,és a csapon jön ki...

Ha így érthetőbb...

2019. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a 3. Cső le van kupkolva szóval azon se ki se be nem megy víz viszont a hideg víz csöve a meleg csapra van kötve a melegé pedig a hidegre
2019. szept. 18. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Rakj be egy T-, vagy Y-idomot a ledugózott, meg a mostani melegvizes csőre is. Így mindig lesz vized bármerre forgatod.
2019. szept. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek NAGYON értenek hozzá,és telefonon is szívesen segítenek....

Hívd fel őket,-annyit megér!

[link]

2019. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármit csinálhatsz, nem fog menni. HA beteszel egy T vagy Y elágazást, akkor csak annyit érsz el, hogy ömleni fog a víz a csapon ahogy a csövön kifér. Vidd vissza és vegyél egy megfelelő csapot.
2019. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 csőből az egyik a vízmelegítő betáp, egy a hideg betáp egy a meleg. Szerintem rosszat dugóztál le, vedd ki a csapot, fújj bele a csőbe közben nyitogasd a csapot, akkor megtudod melyik cső melyik ág.
2019. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet rosszat ledugózni. Van egy vízbemenet, ami a hidegvizes. Hideg állásban jön a víz a csapon, meleg állásban meg megy a vízmelegítő felé. A harmadik cső mindenféle elzáró nélkül van rákötve a csapra, abba ha belefújsz, bármilyen kar állásnál maximumon jön a víz (persze levegő ha belefújsz)
2019. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!