Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Gázkonvektort mennyiért...

Gázkonvektort mennyiért szerel be a gázszerelő a régi helyére?

Figyelt kérdés
Elromlott a korábbi és most vásároltam helyette egy használtat, azt szeretném ráköttetni a régi helyére, de nem tudom, hogy milyen árat kérhet el a szerelő. Ha sokat kér beszerelem magam, legfeljebb a levegőbe repülök. :D (Csak vicc volt!)

2019. okt. 22. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
30 000 kb
2019. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz találni a fűtési szezon elején gázszerelőt. Aki meg kijön abban nincs köszönet :-/
2019. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nagyon egyszerű művelet...

A gond ott fog kezdődni,hogy a használt amit vettél,vagy jó,vagy nem. Na ahhoz kell a szerelő!


Nincs az a rossz konvektor,amit ne lehetne megjavítani,felújítani,-hisz mindent lehet kapni hozzájuk.

2019. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a baj az elsővel?

Hacsak ha nem elrepedt a lemeze a fűtőtérnek, nagyon apró hibáik szoktak lenni.

Nekem öntöttvas van, kb örök darab.

2019. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt, csak faterom megbuherálta és kivett egy alkatrészt belőle a sajátjába, így az enyémnek fuccs lett, meg persze az övé sem javult meg tőle. Állítólag nem lehet már megcsinálni, így kellett vennem egyet használtat. Én is öntött vasat vettem. Azt mondják, hogy az csendesebb a lemeznél. 5000 Ft-ért vásároltam.
2019. okt. 23. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!