Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Ariston Cares kombi kazánt csak fűtésre használnék, a HMV-hez tartozó csonkokkal mi a teendő?

Muszáj belekötni a hidegvizet a kazán HMV körébe vagy csak nyitva kell hagyni a csonkokat és ennyi? Egyik szakember szerint ha nincs víz a HMV körben a kazánban akkor károsodni fog a kazán/hőcserélő.

Keress kérdéseket hasonló témában: gázkazán

dec. 3. 12:01  Privát üzenet  

A válasz
A hideg vizet úgyis be kellene kötni a feltöltését, a meleg oldalra meg a kazán alá rakj egy kerticsapot...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont dec. 3. 13:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a teendő, ha az izzó cseréje közben annak menetein ragad a foglalathoz tartozó szintén menetes fémkarika?
Ha a szomszéd kutyája (kan) mindig szétszedi és átjön a jogilag az őhozzájuk tartozó kerítésen, és még nekik áll feljebb, ha szólunk érte, akkor mi a teendő?
Mi a teendő abban az esetben, ha elfelejtettem a bankkártyámhoz tartozó Pin kódot?
Mi a teendő ha elfelejtettem az apple id-hez tartozó emailcímet?
Metin2-ben mi a teendő akkor ha az ID-hez tartozó email címnek elfelejtettem a jelszavát, de szeretném megváltoztatni mindennkép az emailt?
Elfelejtettem az Xbox Live fiókomhoz tartozó e-mail címemet, ilyenkor mi a teendő?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!