Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel lakás fűtés és melegvíz...

Hope1994 kérdése:

Panel lakás fűtés és melegvíz csöveinek elrejtése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy panel lakás ahol a távhő csövek a wc mögötti falban mennek. Ez a fal beton helyett OSB lap ami csempézve lett. Ami hullik le róla sajnos. Hogyan lehet megoldani ennek a falnak az újra burkolását? OSB lap helyett mit lehetne használni? Tudom nyílást kell hagyni mivel a melegvíz mérő itt van bent. Továbbá mekkora nyílást kell hagyni? A nyílás ajtaját muből lehetne megcsinálni? Esetleg azt is lehet csempével burkolni?

#panellakás #felújítás #falcsere #újra csempézés
2020. jan. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valami szilárdabb kell, akkor lehet yTong-ozni is. Nyílasnak: revíziós nyílás. Illetve vannak csempézhető szerelőnyílasok is. Nekünk azt hiszem OSB-vel elválasztva már több éve, de még nem potyogtak le a csempék.
2020. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barnabas333 ***** válasza:
Én ahány panelban laktam az mindig fémlap volt és csak festeni vagy tapétázni szoktunk rá. Én még csempés megoldást nem láttam. Csak oldalt a falon. 5 panelban laktam...
2020. jan. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp csempét akarok egyrészt a higiénia miatt másrészt azért, hogy normálisan nézzen ki
2020. jan. 7. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is csempézve van.
2020. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!