Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Családi ház felújítása mennyib...

Nando000042 kérdése:

Családi ház felújítása mennyibe kerül manapság?

Figyelt kérdés

Pest megyében egy családi házat szeretnék felújítani, nyílászáró csere és szigetelést is meg szeretném csináltatni. Aki mostanában járt hasonló cipőben biztosan rengeteg tapasztalattal rendelkezik és tudna nekem pár hasznos tanácsot adni.


kb. 7 ablak és 2 esetleg 3 ajtóról lenne szó, illetve a ház külső szigeteléséről.



2020. febr. 13. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy sok milliós projekt, ezért igen nagy -akár milliós- eltérések is lehetnek a vállalkozók áraiban.


Az ablakokat magam cseréltem mert nem egy agysebészet, és a töredékéből meg volt mintha csináltattam volna.

A hőszigeteléssel nem foglalkoztam, mert az egy soha meg nem térülő befektetés.

(Ezt csak új házon érdemes.)

2020. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De a nyilászárók cseréje sose addig tart hogy kicseréled.

Utána jön a vakolás, csempézés , járólapok cseréje, és festés is.

Meg még ami ilyenkor nem tetszik , szóval ezt nem lehet tudni előre, nem hogy az árat de azt se hogy mit kell még megcsinálni közben.

2020. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember nincs, aki erre korrekt választ tud adni neked. Aki újított már fel saját házat, az tudja, hogy menet közben buknak ki az újabbnál újabb problémák, s hovatovább jobb lenne az alapoktól kezdeni az egészet. :-))
2020. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 3millió volt a nyílászáró csere, szigetelés javítása, és a belső felújítás (vakolgatás, csiszolás, glettelés, festés, burkolás, stb stb stb), ez úgy hogy mindent mi magunk csináltunk munka után és hétvégenként. Ha szakit hívunk, akkor passz, simán lett volna kétszer ennyi szerintem. :D

Szintén Pest megye.

2020. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!