Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beázik a tető és érdekelne mi...

Beázik a tető és érdekelne mi alapján lehet eldönteni mégis mely része sérült? Hogyan nézzem meg? Milyen n hibákat keressek és hogyan ellenőrizzem?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogyha az eresz dobozolás(pontosan nem tudom, hogyan nevezik azt a tető végét záró részt, ami itt egy funér vagy valami lehetett ) jelen esetben beàzás miatt már átszakadt és a külső falon látszik vakolaton a beàzás nyoma, hogy ez esetben milyen mértékű lehet a víz hatása a gerendara vagy a tető azon részére?

Ha felmegyek a padra mit és hogyan nézzek meg, hogy be tudjam nagyjából azonosítani mi szorul cserére, felújításra.

Ház vásárlásról van szó és jó lenne tudni milyen plusz költség lenne?!

Mielőtt megnéznénk, szeretnénk egy két dolgot amit mindenképpen meg kell nézni a padláson...

Köszönöm


2020. febr. 20. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már át van rohadva valami, ha jól értem. Akkor annak mindegy úgyis. Le kell szedetni a dobozolás azon részét, hogy rendesen meg lehessen nézni.

De első körben kívülről, a cserép felől is felül kell vizsgálni. Meg a padláson is be kell mászni a koszorúhoz amennyire lehet és zseblámpával ott is keresni a beázás nyomait.

Szerintem vigyél magaddal egy hozzáértőt inkább

2020. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vigyél létrát is, mert a problémás tetejű ingatlanoknál nem szokott lenni.
2020. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!