Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Melyik az olcsóbb? Laminált...

Melyik az olcsóbb? Laminált padlót le rakni vagy járólapot? 35nm területről van szó.

Figyelt kérdés
A talaj egyenes, szerszámok mindkettőhöz vannak.
2020. febr. 24. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy melyik olcsóbb, szerintem nem annyira lényeges, a járólap sokkal tartósabb, hosszabb távon az éri meg inkább.
2020. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hová kell ? Konyha vagy szoba ? Télen hideg a nappalikba stb . A laminalt elvileg haladosabb es nincs por utána . 10 évet kibír simán .
2020. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekünk most olcsó megoldás kell, nekem is jobban tetszik a járólap:) panel lakásba 2 szoba.
2020. febr. 24. 17:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Szobába a laminát jobb, de az közel sem annyira tartós!
2020. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A járólapok nehezek több kör mire felviszik plusz zsak habarcs . Duplája lesz mint a padló ára .
2020. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Járólap szobába?

Az olcsóbb, amelyiket olcsóbban megkapod, te is azokat az árakat látod, amiket mi!!! A laminált padlót laikusként te magad is kifogástalanul letudod rakni. 35m2-t leterítesz egyes egyedül 1 nap alatt, azaz kész vagy egy nap alatt szegélyezéssel együtt. Akár olcsóbb, szép, fahatás miatt melegebb érzet a szemnek és abszolút melegebb a lábnak. Kopásállóságtól függően igenis tartós! Persze, hogy nem tartós az, amit megveszel 1200-ért, nyilván nem, de az is elfogadható állapotban marad egy szobában 10-15 évig.

2020. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a laminált padló olcsóbb, de nem sokkal!

viszont a lerakás gyors, és nem jár akkora kosszal, mint a hidegburkolás.

a tartósabb laminált padlók ára kb annyi mint a járólap, 5000 Ft/m2 környéke. plusz a "sallangok" szegélyek, alátétfólia, alátétszivacs is nagyon drága.

Aljzatkiegyenlíteni ugyanúgy kell alatta mintha járólapozva lenne. abban nincs különbség.

2020. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha nincsen pénzed, akkor a legolcsóbb a pvc padló.

Akár méretre is vágathatod a boltban, és otthon csak le kell tenned.

Szint meg sem lehet különböztetni a valóditól.

Ha majd lesz pénzed, teszel le olyant amit majd szeretnél.

[link]

2020. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
PVC padlótól hányingerem van:D az offos egyenlőre, inkább a csupasz föld mint az...
2020. febr. 26. 08:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy felsőkategóriás laminált padló amit nagy forgalmú helyekre szántak (irodák, várók, folyosók) nagyon sokáig jó lesz, ráadásul meleg és lehet rajta mezitláb mászkálni.


Én azt hiszem 4500ft/m2 áron vettem és jóval erősebb mint a 2200ft-os társai.

2020. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!