Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha munkások dolgoznak nálatok...

Ha munkások dolgoznak nálatok a napi bér mellé ebédet is adtok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem, tekintettel arra, hogy még az alapozásnál járunk.

Nincs konyha.

2020. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Koszt és kvártély?

Ne már.

Fizessen ki, enni meg eszek azt ami nekem jó!

2020. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rokonok, ismerösök, barátok doolgoznak, akkor kaja van, de általában nem fizetünk, mert cserébe megy, vagy szakemberek, akkor megkapják a bérüket, a kajájuk a magánügyük, nem az én dolgom!
2020. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Az erdélyi takarítónőnk is kér ebédet.
2020. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
ez teljesen megegyezés kérdése. az ebéd is pénzbe és/vagy időbe kerül
2020. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Én itthon se voltam délben, a férjem meg nem főz. Általában hoztak magukkal szendvicset, de volt, aki elugrott a kifőzdébe néha.
2020. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Legfeljebb kávét kapnak. Ez így van jól. Mindenki nagyfiú, tudja mit szeret enni, gondoskodik magáról, a házinéni meg nem biztos hogy el fogja találni mindenki ízlését.
2020. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Asztalos vagyok, szinte mindig mindenhol megkínálnak mindennel, de én munka közben nem eszem semmit, max sütit néha megkóstolom, ha guszta, üdítővel is szoktak kínálgatni, de én szigorúan csak vízet iszom, illetve ha megkínálnak káveval, azt általában elfogadom.

Ha hozzam jön szaki, akkor reggeli órákban megkínálom kávéval, keszítek ki neki vízet, de massal nem... en sem azért megyek máshoz dolgozni, hogy zabáljak, mástól is ezt várom el...

Volt olyan villanyszerelő, egy lakásban melóztunk, megkérdezte tulaj, kérünk e valamit, én rávágtam, hogy nem... a villanyos meg lazán bejelentette, hogy egy hawaii pizzát kér, 1 coca cola-t, es ha lehetne egy orbit rágót...

Én meg csak lestem... hogy ennek aztan van pofája...

Szerintem ha ígyis úgyis leakasztok néhányszázezret az emberről, akkor legalább ilyenekkel nem pofátlankodok.

2020. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A mi házunkban sincs még konyha, meg főzök itt ahol most lakunk és elviszem nekik. Voltak fűtésszerelők elkértek 4000eurót plusz kaptak ebédet, kávét, űdítőt, vizet. Most a tetőt csináltassuk, férjem unokatestvére az ács valamint van egy segédmunkás és a férjem, szintén kapnak mindent. Én szívem szerint nem adnék nekik kaját, de férjem ragaszkodik hozzá, miszerint őt nem így nevelték, és őt is meg kínálták, ha volt valahol segíteni. Hozzá teszem ő nem szakember és nem kér horrorisztikus összeget, ha elmegy valahová segíteni. Nem elég kifizetni az anyagot ami kell az adott munkához, munkásokat még főzni is, lehet, hogy zsugorian hangzik, de én sajnálom a pénzt az ebédre...
2020. febr. 25. 11:41
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem kell megkínálni, nem vendégségbe megy. Pontosan megmondja, mennyi pénzt kér azért cserébe, hogy nálad dolgozik x napot. Ennyiért vállalja, ennyit kell nyújtanod. Persze megkínálhatod pogácsával, ha épp sütöttél, de minden nap elvárni az ebédet, az nem járja. A legtöbb munkahelyen sem adnak ingyen ebédet a melósoknak.
2020. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!