Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen gázkazánt vegyünk?...

Milyen gázkazánt vegyünk? Vásárlásnál milyen szempontokat kell nézni?

Figyelt kérdés
Adott egy 90nm-es vályogház, ahova 7 személy költözik. Milyen kazánt ajánlotok oda? Kb milyen árban kell gondolkodni? Mire figyeljünk a vásárlásnál? Esetleg márkát, típust ajánlanátok?
2020. febr. 27. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Terveztetni kell, majd a gépész tervező ajánl valami alkalmasat.
2020. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mindentudó99 ***** válasza:
Felénk a Bosch markát szerelik be a gázszerelő előszeretettel. Én Sauiner Duval márkát vettem ezzel sincs baj. Ez olcsób. 200 ezertől a csillagos ég az áruk.
2020. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a használati melegvizet is ez állítja elő akkor érdemesebb lenne fűtő kazánt + HMV tároló betervezni.

Mondd el az igényeket a tervezőnek.

2020. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp terveztetünk csak szeretnék tapasztalatokat is olvasni. Egyáltalán nem értek hozzá. A vizet is ez fogja melegíteni. Tárolósra gondoltunk mi is. Egy gázszerelővel már beszéltünk, ő 670.000.-+ áfáért ajánlott egy tárolósat.

Olyan is érdekelne melyiket egyszerűbb javíttatni, alkatrészt kapni hozzá stb.

2020. febr. 27. 13:37
 5/8 A kérdező kommentje:
JA, és a szerelő pl Aristont ajánlott. Ez megbízható márka?
2020. febr. 27. 14:07
 6/8 anonim válasza:
77%

Amit házat vettem itt egy 13 éves junkers eurostar turbós kombi gazkazan van... Ez kb azt tudja mint a mostaniak, csak nincs lcd meg egyéb feature...


Mivel most már csak kondenzációs kazánt lehet berakni ajánlom a fűtés rendszer hozzá igazításat is... Ne 80fokos eloremenő víz legyen.. Nagyobb radjatorok stb.. Tudjon modulalni ha kell


Időjáráskovetot szerezz be hozzá...


A márka meg háát.. Ki mire esküszik szerintem egy villant, vagy bosch(junkers) nem lehet mellé lőni.. Mindegyiknek saját szerviz hálózata van alkatrészekkel stb..

2020. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kondenzációs közép árfekvésű legyen.Ez már nem gagyi,és nincsenek rajt olyan dolgok,amiket sosem fogsz használni.

Az időjárás követő sem feltétlen szűkséges.

Minden szerelőnek meg van a márkája,esküszik rá ez a legjobb .

2020. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyagra a 300 felettiek sem jobbak.Ez is úgy van,mint az alap autók,és amibe már nagyon sok minden be van szerelve,ezek a kényelmi szempontok.

Mennél több minden,annál több a hiba lehetőség is .

2020. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!