Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Gumiám szilikon paszta felületére hogyan lehet falfestékkel festeni?

Itthon volt két csúnya lyuk a nappaliban lévő falon és csak gumiámom volt itthon, azzal tömtem be a lyukakat és simítottam egyenesre a fal felületén. Szerettem volna falfestékkel lefesteni, de sajnos ekkor vettem észre, hogy ez a szilikon anyag taszítja a falfestéket és nem marad meg rajta. Szerintetek mivel kenjem be vagy fújjam le, amin megtapad a festék? Hajlakk vagy átlátszó körömlakk? Megköszönöm ha valaki tud segíteni.

márc. 26. 10:24  Privát üzenet  

A válasz
Semmilyen festék nem tapad a szilikonra. Kikaparod, begletteled a lyukakat, aztán mehet a festés.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 12:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet szilikont fáról házilag eltávolítani?
Szelepfedél tömítés cseréjénél mindenképp kell paszta? És ha igen milyen és mennyi?
Szilikonzsír hűtőpaszta helyett processzorra?
Szilikon pasztát hol lehet kapni?
Szilikon paszta vezeti az áramot?
50ccm -es blokk közé milyen tömítést tegyek? Szilikon paszta vagy sima "papír"tömítést?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!