Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szaniterszilikonnak létezik...

A szaniterszilikonnak létezik oldószere?

Figyelt kérdés
Áthelyeztem a fürdőt és a konyhát. Egymagam, mert képtelenség valamirevaló szakit találni, aki belátható időn belül ráérne. A lényeg, hogy elkövettem azt az ostobaságot, hogy korlátozott látási viszonyok mellett raktam le a zuhanytálcát. Ma bekötöttem a világítást, és megdöbbenve láttam, hogy elsimítás a csempén otthagytam egy csíkot, ami aztán annak rendje-módja szerint rá is kötött. Most aztán vakarhatom a fejemet, hogy miként fogom eltüntetni onnét.
2020. márc. 26. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szike.
2020. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Miquel, ha már vakarsz valamit, az a szilikon legyen, mert ez mással nem jön le!

A szaniterszilikon tudomásom szerint rugalmas, olyan mint a gumitömítés, tehát nem nagy kunszt leszedni. Egyetlen hátránya, hogyha nem türelemmel csinálod, akkor a zuhanytálca alól is kihúzkodsz darabokat.

2020. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, fiúk! A szaniterszilikon valóban rugalmas, olyan mint a gumitömítés, tehát NAGY kunszt leszedni. A spakli elcsúszik rajta, a szikének csak a hegyével fér hozzá az ember, és igencsak babra munka. Lehet, hogy majd a Zasszonyt szabadítom rá. :-))

Mindenesetre mentek a zöld praclik.

2020. márc. 26. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Van oldószer, ami lehozza, de az csak engedéllyel vásárolható, nem lehet kapni a háztartási boltban. :)
2020. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!