Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szeretnék légkondit beszerelte...

Szeretnék légkondit beszereltetni; sajnos központira nincs esély, így maradok az egyes kültéri egységeknél. Egyelőre csak a hálószobába szeretnék, és ott 280 e Ft-ot kérnek mindennel a beszerelésért -maga a gép 160e+Áfa. Szerintetek ez reális ár?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában az alapszerelés 50-60000 Ft, ami 4-5 méteres távolságot jelent a beltéri és a kültéri között. Ezenfelül még hozzá jöhet a kiszállás költsége is. Szóval akár reális is lehet.
2020. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem lehet érdemben válaszolni, mivel kevés az info. Milyen típusú klíma, hány méter csövezés, falba kell-e vésni vagy elég dekorcsatornázni?
2020. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen hálószobára kb. a fele lenne reális.
2020. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lupati ***** válasza:
Mi tavaly 250-ért rakattunk fel inverteres Panasonicot.A szomszédom a Praktikerben vett szintén inverterest noname márkájút és a szerelőjük 40-ért rakta fel.Neki megállt 190-ben
2020. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40 ért ja... Gondolom se vákumozás se hőfokmérés a csöveken plusz összehasonlítás a hűtőközeg hx diagramjában, ezeket az olcsó "szakik" elfelejtik, mert azt se tudják mi az, hogy kell, miért kell. Jóvanazúgy nem baj ha csak 5 évig megy utána leég a kompresszor
2020. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl. 30-ért kötötték be.

Nem kell úgy túlmisztifikálni, mert nem egy atomfizika!!


Mondjuk nekem is 50-at mondott a szaki, csak mire jött én felszereltem kívül-belül( tartókonzol felrakás, faláttörés, áram oda vitel stb...)

Vagyis kb. egy jó órányi piszmogásért bőven ki volt fizetve.


Ennyi, oszt csááá...

2020. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónál se vákumozott a "szaki" meg nem végzett utómérést ha ilyen gyorsan végzett😂
2020. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Indikátor üveg, meg hurok az elpárologtató után meg már egyenesen luxus az ilyen kókány bt nek
2020. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!