Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Új 30x30-as gres járólapokat...

Géb 1 kérdése:

Új 30x30-as gres járólapokat raktam le a garázsba, amiben egy 30 éves beton volt. Praktiker flexibilis fagyálló ragasztót használtam és a lerakás után néhány nappal 7-8 lap felvált, kopogott. Mi volt a hiba?

Figyelt kérdés

#járólap #ragasztási hiba
2020. máj. 1. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Előtte használtál valamilyen mélyalapozót? Mert az erősen ajánlott, mivel ilyenkor a régi beton beszívja a vizet a ragasztóból.
2020. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, mély alapozót és szint kiegyenlítőt is a gyári utasításoknak megfelelően alkalmazva.

A kiegyenlítőn is és a régi betonon is vált fel járólap ugyanis a szintkiegyenlítő nem lett elég és mivel árban nem láttam különbséget így a ragasztót vastagabban használtam mint ahogyan a 10 mm-es glettvas kiadta.

2020. máj. 1. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen mikor mindenki ért mindenhez,a szaki az felesleges kiadás.
2020. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magad uram ha nincs más.

Én lettem volna a legboldogabb ha találtam volna "szakit".

Eddig egyetlen konkrét jelentkező volt, aki 150 000 ft-ért csinálta volna meg a 10 m2 burkolást, ugyanúgy ahogyan én csináltam.

Ismeretek nélkül vajon miért szól hozzá bárki is?

2020. máj. 4. 07:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Lap is külön meg lett kenyve ragasztóval? Illetve most csak elvált, vagy betonostól jött fel? Szoktak még olyant is csinálni, hogy beáztatják a lapokat előtte.
2020. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gres lapokról van szó és bekentem azokat is.
2020. máj. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!