Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Reális ekkora napibér egy...

Reális ekkora napibér egy kőművesnek?

Figyelt kérdés
Számla nélkül dolgozik a szaki, és napi 50ezerért vállal felújítást. Konyhába, és fürdőszobába kellene járólapot, és csempét feltenni,ami szerinte három napi munka, tehát 150ezer lenne a díja. Azt mondja, hogy ez nagyon olcsó, és ennél csak az inasok keresnek kevesebbet.

2020. máj. 5. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Meg kérdezel még legalább 2-3 kőművest és megtudod. Az hogy mi olcsó vagy drága mindig relativ.
2020. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet arrafelé ennyi az ára. Vidéken ez nagyon sok! Mifelénk 30ezer/nap egy szaki és a segéd díja (összesen). De nyilván van ahol még sokkal több is lehet.
2020. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Burkolást burkolóval csináltassál, ne egy 8 általánost végzett kőművessel.
2020. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A nagy loturot. Startbol nem fizetunk napidijat, hanem negyzetmeter utan elore megbeszelt ar alapjan. Ha nem hajlando belemenni akkor alapbol le akart huzni titeket, es lehet a 3 napos munka belefer egy napba is ha nem lenne kokler.
2020. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi vagyok, itt jóval alacsonyabbak a bérek a Pestihez képest, épp ezért sokallom.
2020. máj. 5. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Ott én is nagyon sokallom.
2020. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem látjuk az elvégzendő munkát, tehát ebből nem lehet megítélni.

Hány négyzetméter padlólap, csempe?

Hogyha egy hétig csinálja, akkor megfelelő a 150 ezer?

2020. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én se állnék szóba napi 45-alatt senkivel, amúgy honnan veszed hogy a napi 50 pl 8-órát takar? Lehet az 10-12 óra is. Nem mellesleg az jobb lenne ha rávágná hogy négyzetmétere 8000? Csak azért mert számlásan annyi. Én ahol dolgoztam mindig így voltak vállalva a munkák,mondjuk abba az előkészítéstől szinte minden benne volt, ezen felül 20nm alatt szóba se álltak senkivel a főnökék, mégis a megrendelők egymásnak adták a kilincset.
2020. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha 14 órát fog dolgozni akkor nem sok mert 2 nap alatt végez. Ha egy hétig húzná akkor napi 20 ezresével is ugyanannyi lenne.
2020. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mekkora m2?

Zsir uj epulet full egyenes betonnal?falak echte derekszogben?

Vagy egy 30-40-50 eves haz,regi csempevel,jarolappal(ezek fel/leverese,a beton elokeszitese,kiegyenlites).

Az sem mindegy mekkora helyisegek,hany sarok/beugro,ajto,wc,cso kiallas, egyebek.

Elso nap mondjuk bont,es ha sikerul kiegyenlit.masodik nap lerakja a csempet,lapot.harmadik nap fugaz,sziloz...

Nem mindig m2 arat adnak.ha szar,pepecselos munka akkor bizony oraber van.

Gondolom ezt laikuskent,szoval tevedhetek is akar.

2020. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!