Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Sütő ablakról való karcok...

Sütő ablakról való karcok eltávolitása lehetséges?

Figyelt kérdés

Sajnos takarításközben véletlen nem figyelve áttértem a sütőben szivccsal az üveg felületre ( dörzsi résszel ) és végig mentem rajta rendesen emiatt jó karcos lett felület.

El lehet ezt valahogy távolítani ? Lehet esetleg olyan polirozós krémet használni amit az autó szélvédő mikro karciara szoktak alkalmazni ? ( Ebben kategóriában láttam olyan készítményeket ahol még csiszolni sem kell )

Vagy kénytelen leszek lecserélni az ajtót ? Gondolom lehet kapni valahogy pót ajtó részt a gyártótol mivel ez egy 9 éves sütő ( újépítésű modern lakás )


Jó lenne megoldani a dolgot mert nem akarom bukni a kauciót amikor kiköltözik ( főleg hogy külföldön élek )


Köszönöm a segítségeteket előre is!



2020. máj. 9. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel lehet polírozni, de utána ne süss benne, elgyengülhet az üveg ,és az edzett üveg a hőtől szétcsattanhat.
2020. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkkor is ha nem csiszolok ? Vagy csiszolás nélkül megoldhatatlan ?


Mennyi az esélye hogy megreped ?


Szóval mit javasoltok, akkor ajtó csere ?

2020. máj. 10. 09:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk talán annyira nem para mivel van felelőség biztosításom bár így is 200 CHF az önrész. Gondolom egy ajtó meg kb 300 CHF alatt nem áll meg önmagában.
2020. máj. 10. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha egyszerűen kicseréled. Üveglapokat árulnak a sütőkhöz, fogyó alkatrész.
2020. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!