Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Betonfödémes ház padlásának...

Betonfödémes ház padlásának szigetelése?

Figyelt kérdés

Padlásra, ha nem lenne használva, csak néha mondjuk kéményseprő által vagy megcsúszott cserép helyrerakási célból, ilyesmi, akkor nem érdemes a lépésálló kőzetgyapot táblát megvenni gondolom, elég a sima?


Simából melyik a legolcsóbb 0.37-es értékű vagy jobb? 2x10 cm-t tennék le, fedésben, vagy pedig lépésállóból 2x5 cm-t.


Csak ahogy számoltam, akárhogy variálom, 4-500 ezer forint alatt nem lehet megúszni... Sokallom kicsit. Feléből jobb lenne ha kijönne. Persze nem muszáj fedésben rakni, de ajánlott.


Üveggyapotot meg nem akarok letenni.



2020. máj. 20. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha cellt teszel rá az lehet olcsóbb lenne. Könnyebb is vele dolgozni.

Ennek ha jól látom 3200 ft/nm

[link]

2020. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben találtam Paroc márkájú kőzetgyapot lapot, ami kijön kb. 260 ezerből és tudja a fentieket. Köszönöm.
2020. máj. 20. 12:36
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Miért nem jó a gurigàban kapható? Ha úgy se jársz rajta jó lesz az. Én a szüleimnél ilyennel terítettem le. Jó lett
2020. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gurigàban kapható néhány év alatt felére esik össze.
2020. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!