Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ahol egy fürdőszoba van, hogy...

Ahol egy fürdőszoba van, hogy oldják meg a felújítást?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, a wc és a fürdő egyben van. Nyáron fellesz ujítva, új zuhany lesz meg járólap. Anyum azt mondta, hogy ameddig tart a felújítás nem lehet használni, de akkor mit csináljak? A pasi azt mondta, hogy akár 2 hét is lehet. Addig csak nem lehetek büdösen. Meg, hogy ameddig dolgozik nem pisilhetek. Akkor mit csináljak? Rokonhoz nem tudok menni.
2020. máj. 20. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Erre anyukádnak kellett felhívni a figyelmet, magadtól nem jutott eszedbe?

Igen, simán két hét lehet.

Szüleim úgy oldották meg, hogy a pincében csináltak egy ideiglenes fürdőszobát, de az nem panel.

Keresel arra a két hétre egy barátot, akinél meghúzatod magad.

2020. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
En bekoltoznek a melohelyre addig :)
2020. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Ez mekkora okorseg mar.

Ha 2 hetig tart a szakinak akkor inkabb zavarjatok el meg most mielott szetganyolja a furdot.

A wc t is vissza tudja rakni mikor elmegy,csak addig nem tudod hasznalni amig tenylegesen ott dolgozik.

Keressetek normalis szakembereket es hangoljatok ossze a munkalatokat.

Max 1 hetbe bele kellene ferjen.

2020. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, nincs melóm. Nyílván nekem is eszembe jutott, hogy amikor nincs ott a zuhany nem tudom használni, de hogy két hétig ne lehessen semmit sem csinálni nevetséges. A wc amúgy marad a helyén. Úgy gondoltam, hogy amikor nem ott csinálja a padlót és pisilnem kell csak kiküldöm. Anyum erre kiakadt. A két hetet én is soknak érzem, kicsi a fürdő, de anyum ragaszkodik a pasihoz, valami ismerősnek is ő csinálta a fürdőt.
2020. máj. 20. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi anno a nagymamámhoz jártunk át addig fürdőbe, szerencsére a szomszéd panelházban lakott... Igazából mindenki akit ismerek így oldotta meg, hogy addig átjárt a szomszédhoz vagy közelben lakó rokonhoz.
2020. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a vécézés megoldott,azzal nincs gond.

A mosakodást meg szükségből meg lehet oldani, ha veszel egy nagyobb lavórt, vagy egy gyerekkádat és a konyhában, vagy a szobában lemosakszol benne.

Generációk nőttek fel szoba-konyhás lakásokban és nem voltak koszosak, büdösek.

2020. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!