Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Burkolólap szintezővel hogyan...

Burkolólap szintezővel hogyan lehet tökéletesen vízszintes vagy függőleges felületet burkolni?

Figyelt kérdés

Ha pl. beállítom a legelső csempét vagy járólapot teljesen vízszintbe vagy függőbe, aztán pedig rakom a következőket - ha elkezdem összehúzni a szintezővel, akkor az elsőnek lerakott lapot is el fogja húzni, nem csak azt amit másodjára vagy harmadjára leraktam, tehát hiába állítottam be az elsőt.

Egymáshoz képest szintbe kerül, de a vízmértékhez képest már nem lesz jó.

Van ennek valami trükkje? Vagy szimplán nem lehet tökéletesen vízbe tenni így?



2020. máj. 25. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"Burkolólap szintezővel hogyan lehet tökéletesen vízszintes vagy függőleges felületet burkolni?"

Sehogy.

Ez nem arra van, hogy szintezz vele, azt már a vakolattal, vagy az aljzatkigyenlítővel meg kell oldani.

A nagy lapoknál van jelentősége, hogy az esetleges hasasodást, elcsavarodást ki tudd vele hozni.

2020. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azt gondoltam, hogy van esetleg valami trükk, amire nem jöttem rá, vagy nem mutatták. Azt gondoltam, hogy az aljzatnak már rendben kell lenni és csodát ez sem tud tenni, csak vannak olyan videók a neten ahol az elkészült felületre rátesznek egy vízmértéket és látszik, hogy vízbe is van.

Csak nekem ezt nehéz volt elképzelni, hogy ha minden egyes szintező "rángat" minden mellette lévő lapot, hogy az teljesen vízbe lesz.

Aztán lehet, hogy közelíteni fog hozzá ha jó volt az alap.. :)

2020. máj. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!