Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fa mintás padló mellett hogy...

Minseo1998 kérdése:

Fa mintás padló mellett hogy nézne ki márvány mintás csempe?

Figyelt kérdés
Fürdőszobába gondoltam, csempének nagy méretű márványos, és a padló pedig (ezt már megvettük) fa mintás járólap. Hogy nézne ki együtt? Zavaró, hogy mindkettő mintás?

2020. máj. 26. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Jó így
Túl sok.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. A fa mintás padlólap amúgy is problémás, nehéz "szép" hozzávalókat találni.
2020. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ubergáz. Bocsi.
2020. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó. Nem illik össze. Konyhában tudnám elképzeni, ahol csak egy kis csík a csempe, nem az egész helyiség. Persze, ha színben passzol.
2020. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem illenek össze, giccses lenne együtt.
2020. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
55%
Hallod szerintem meg jól nézne ki, biztos nekem van sajátos izlésem😃
2020. máj. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen képet találtam, a járólap az nem teljesen ilyen, kicsit szürkésebb árnyalatú, a csempe viszont amit találtam az pont ilyen.

2020. máj. 27. 11:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok, viszont nem igazán tudom elképzelni a kettőt együtt, ezért tettem fel a kérdést. Csak az a baj ezekkel a Pinterestes képekkel, hogy lehet, hogy a valóságban ugyanúgy rosszul néz ki :/
2020. máj. 27. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
A fa mintás tetszik, de a csempe nekem jobban tetszene sima fehéren. A valóságban a sok cucc amúgy is színesíti a fürdőszobákat, telíti. Szappan, fogkrém, fésű, törölközők stb. Ezért jobb a semlegesebb háttér.
2020. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen! Egy fehérrel passzolna, a márványminta az ami szerintem nem passzol a fával. Nekem a képen sem tetszik. Ugyanakkor ha neked tetszik, igazából az a lényeg, nem hinném, hogy másképp fest ez a valóságban, maximum attól lehet más, hogy nyilván nem teljesen ugyanezt a fürdőt fogod megépíteni, ugyanezzel az elrendezéssel!

Falra ezekhez a lapokhoz nem alkalmas a legolcsóbb ragasztó, ezzel számolj!

2020. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem hasonló a dilemmám. A fürdőt és a wct már leburkoltattam fényes bézses színű márványmintás lapokkal (Ecoceramic Origami) most folytatnám a folyósóval, kamrával, konyhával, előszobával. Szeretnék famintás járólapot, de félek, hogy sok lesz a kettő (kicsi a lakás , a kérdéses felület 23 m2. Végül milyen lett nálad? 😊
2021. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!