Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy kell mennyezetre burkolni?

Hogy kell mennyezetre burkolni?

Figyelt kérdés

Panelben található fürdőszobàról lenne szó. Tudom, hogy létezik mennyezeti burkolólap, néztem is róla videót, hogy hogy kell, de tényleg annyi lenne az egész, hogy megfelelő ragasztóval húzunk pár csíkot a lap hàtuljàra és rögzítjük, az alapfelület előkészítése után? Én ezt nehezen hiszem el, azért egy padló vagy egy falburkolàs sem ennyiből áll.

Kíváncsi vagyok, hogy ti szakemberek, hogy burkolnàtok mennyezetre, de esetleg szakirodalmat is ajánlhattok, azt is szívesen elolvasom.

Ezt a videót néztem egyébként: [link]

Természetesen, ha szerintetek ez a helyes módszer, azt is elfogadom, nekem ez a téma még egyelőre nagyon új, ezért kérdezem.



2020. jún. 11. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdeti tapadóerőnek hívják. A ragasztó és ragasztandó anyag között létrejön egy olyan magas kezdeti tapadóerő, ami már önmagában megtartja a súlyt a végleges kötés idejéig.
2020. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!