Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne egy 80nm...

Marshall28 kérdése:

Mennyibe kerülne egy 80nm vályogház felújítása? 3 szoba,fürdő, konyha, előtér, csak belülről érdekelne kívülről rendbe van az ingatlan.

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 14:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nyílászárók cseréje is ide tartozik. Kisebb vízvezeték szerelés. Egy falat pedig ki szeretnénk bontani,hogy tágasabb legyen a konyha.
2020. jún. 28. 14:54
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha vizesedik, akkor inkább gyújtsd fel!
2020. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A vízvezeték szerelés nem a vizesedésre utal! Konyhába csak hideg víz van,meleg vizet is odakell kötni mellé. Semmi baja az ingatlannak belül kell felújítani mivel idősek laktak benne. Nem palotát akarok csak egy normális kis otthont varázsolni belőle.
2020. jún. 28. 15:07
 4/12 anonim válasza:
Minőségtől függ. Nekünk átjáró, egybenyíló szobáink voltak, szintén fürdővel és konyhával. Olyan 20-30 ezer euróba került tisztességesen megcsinálni mindent belül
2020. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze. Én meg 14000EU keresek havonta nem! Ismerősék most újítottak 3 millióból mindent mikor megláttam le esett az állam! Mondhatni fullos kis lakásuk lett. És mindent szakember csinált.
2020. jún. 28. 17:25
 6/12 anonim válasza:

Na, oldd meg te is ennyiből

Akkor minek a kérdés?

Nálunk levertük a vakolatot, volt új vakolás, glettelés, festés. Felszedtük a padlót, tettünk tölgyfaparkettet, rasketáltuk, lakkoztuk. Ajtókról leégettük a festéket, újrafestettük, ablakokat kicseréltük termopanra. Falba beépítettük a villanyvezetékeket, s cseréltük is a régit egyúttal. Tettünk új víz-gáz csöveket, új csempét a fürdőbe. Azután jöttek új csillárok, új bútrok, szőnyegek, függönyök, kandalló, tv.

Mindent munkások végeztek, munkadíjjal, anyagköltséggel lett ennyi az összeg. És nem drága, ez egy belső teljes felújításért. A tető 20 ezer volt, mindennel együtt s koránt sem volt akkora munka mint a belső tér (tető 2 hét, 4 nap volt, míg a belső tér 2 hónap és 1 hét)

2020. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10 millió
2020. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
6 vagyok. Mondjuk igaz, a mienk téglaház, de mivel 1934-ben épült, rá fért a tatarozás
2020. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor inkább részletekben újítóm. Minden évben valami mást. Ennyi pénzem nekem nincs és nem is lessz de azért köszi.
2020. jún. 28. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekilátsz csináld rendesen. Értem ezalatt uj elektromos rendszer, uj csövezés stb.ciki ha a szép felújított házban csetteni el valami. 500000/ helységgel számolj úgy nagy meglepetés nem érhet. Amennyivel a hálók olcsóbbak annyival drágább lesz a fürdő+konyha.
2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!