Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Azbeszt szigetelőanyagot...

Azbeszt szigetelőanyagot találtam a panellakásomban egy szellőző szekrény felnyitásával, ki szállítja el?

Figyelt kérdés
A panel lakásom konyhájában van egy szellőző rész, amit láthatóan kb. 30 éve nem bontottak meg. Én a felújítás miatt kibontottam, és benne azbeszt szigetelőréteget találtam. Ki tud ilyet biztonságosan elszállítani? Mennyibe kerül körülbelül? Kb. 6 négyzetméter felületen van a szigetelőanyag 1 cm vastagon.
2020. júl. 5. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10.-re.


30-ér Józsi bá' korrektül leveri, bezsákolja, és kivágja a ház kukájába. És megoldva!

2020. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1/ szakértővel azonosítani kell, hogy valóban azbeszt-e.

2/ a kibontott részt vissza kell takarni.

3/ éld az életedet nyugalomban még 50-60 évig.

2020. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ott a hiba a képletben, hogy a csövek is 40 évesek, amik lassan cserére szorulnak. Leginkább most cserélném a csöveket is, amikor nincs semmi a konyhában és megelőznék vele egy csőtörést. Plusz a lakás vízelzáró csapja olyan vízköves, hogy nem lehet elzárni, ez is cserére szorul. Ezek vannak ebben a zárt térben, szóval mindenképpen kell ott dolgozni. De egyébként értem a koncepciót, de itt ez most nem játszik.
2020. júl. 5. 20:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Közös képviselő mit mondott?
2020. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14.-nek igaza van.


A KK tud erre melóst. Az ismerősét.

2020. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok az egyik közös képviselő, de a másik közös képviselő sem tud többet ezzel a témával kapcsolatban. Egész pontosan ő nem hiszi, hogy lenne azbeszt a lakásban (régi motoros, 30+ éve viszi a házat), de a ház vízszerelője határozottan mondta, hogy ez azbeszt.
2020. júl. 5. 23:19
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdéstől eltekintve, mi a rák van a gyakoris emberekkel? Már lassan egy kérdést sem lehet nyugodtan kirakni az oldalra, mert jönnek a "guglizzzálrá" meg a "vótmáreza kérdés" jellegű válaszok.


Komolyan minden témánal mást sem látok csak ezeket, meg a trollokat.


Ez a fiatalember tök normális kérdést írt ki, normális hangnemben, illetve láthatóan utána járt a dolgoknak. Miért baj, hogy feltette ezt a kérdést? Mi bajotok van ???? 😡

2020. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!