Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha szürkére festem a szobafala...

Ha szürkére festem a szobafalat, nem néznek depressziósnak? Mivel lehetne feldobni a szürke szint? Plafon fehér, oldalt szürke?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem hajaz depresszióra a szürke fal. Anyukám szobája is szürke, sőt, a mi házunkban több helyiség is világos szürke lesz.:)
2020. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A szürkétől csak annak fog eszébe jutni a depresszió, aki depressziós.:)

Az egyik legdivatosabb szín és mindenhez megy, én személy szerint imádom a lakberendezésben (is)

(Egyébként depressziósnak lenni nem szégyen, hanem állapot)

2020. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:
8%

A fehér falnál csak a szürke ocsmányabb.

Akinek ez tetszik költözzön paneltelepre és nézze a szomszéd épületet naphosszat.


Nagyon gusztustalan mikor szürkére festik le a házakat kertvárosban, kb mintha a vakolat után megunták volna.

2020. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

A legdivatosabb. Szurkenek rengeteg árnyalata van :)

Poli-Farbe platinum hamvaska nevű festék pl hamvas szürke eszméletlen szép falon!

Pinterest alkalmazást töltsd le de googlén is megnézheted írd be gray bedroom és rengeteg ötletet dobki linkelek is egyet : [link]

Aki szerint ez nem otthonos az menjen vissza a 2000-es évek elejére egy neon zöld szobába ízléstelen dekorokkal. Most ez a divat és nem azért mert én ezt mondom hanem mert tényleg ez menj be egy bútor boltba ott is elmondják neked, vagy beszélj egy lakberendezővel. Pasztel színek semlegessel esetleg egy két minta néhány dekor elem és voilá.


Nem lesz depressziós használj púder rózsaszín színeket kiegészítőkre nézve pl kép keret legyen púder rózsaszín :D


Remélem senkit nem sértettem meg:D


Ja és Facebookon várunk szeretettel a lakásfelújítás alacsony költségvetésből csoportunkban :) rengeteg remek ötletet találhatsz kerdezhetsz mindenki a saját házáról küld képet inspiráljuk egymást gyere te is:)

2020. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ket szobank szurke,szurke lesz az eloszoba es a konyha is.

Konyhaban szurke szekrennyel.

Minden szin megy hozza,csak ne rakj melle 1-2 szinnel tobbet.

Pl. Szonyeg,fuggony,agytakaro,diszparnak amikkel fel lehet dobni.

2020. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lakás többi része (képek a falon, függönyök, ajtó- és ablakkeretek, bútorok stb. legyenek erősebb színűek, de hangolódjanak a szürke falakhoz.
2020. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Bingel generált, még szerencsére lehet használni, de ugye ezt is be akarják tiltani, majd. Oké mással is meglehet éppen csinálni, de ez így gyorsabb.

jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!