Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A zuhanypanelünkben elromlott...

A zuhanypanelünkben elromlott a funkcióváltó. Mire figyeljek a javításnál?

Figyelt kérdés

Egy 3 állású funkcióváltóról van szó, a fej feletti, a hátra célzó és a kézi zuhanyrózsa között lehet váltogatni. A hibája, hogy nem lehet pontosan beállítani, hogy csak a kézi zuhanyrózsát tudjuk használni, mert a legjobb esetben is csepeg a fej feletti rózsa.

Mivel lehet megoldani a problémát?

Én arra gyanakszom, hogy a funkcióváltó-betétet (ha van ilyen szakkifejezés...) kellene kicserélni. Ha így tennék, mire kellene figyelnem, milyen paramétereket kell keresnem?

Fontos még megjegyeznem, hogy elzárt állapotban nem csepeg egyik fej sem, semmilyen szivárgás sincs, csak annyi a hibája, hogy nem tudjuk beállítani kézire, hiába tekerjük bárhova a funkcióváltót.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! A jól válaszoló megjutalmazhatja magát egy sörrel!



2020. aug. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha valami kínai fos, akkor lehet hogy kuka az egész cucc..
2020. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz körbe kaphatóe egyeltalán. Léteznek javítókészletek, talán ehhez is van, ha elég általános. De egy komplet újbiztosan jobb és tovább kitart.
2020. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet elvétve szerezni váltószelepet de nem egyszerű
2020. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én zuhanypanelembem (márkája TOTEM-állítólag olasz gyártmány),szintén nem mükdik a legfőbb funkcióváltó, amelyen csak a forró víz folyik át, úgyhogy szinte használhatatlanná vált. Az üzletben, ahol 10 éve vásároltam, azt mondták, hogy ezt a fajta panelt már nem árulják, és már nincs szervisz-technikusuk sem, aki esetleg megjavíthatná. A szerelő aki végülis kijött, azt mondta, hogy nincs tapasztalata az ilyen zuhanypanelekhez. Szétszedte ugyan, de nem tudta használhatóvá tenni, mivel nincs új alkatrész sehol....
2023. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!