Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » PVC padló előnye hátránya?

PVC padló előnye hátránya?

Figyelt kérdés

Konyhába, előszobába illetve fürdő és wc-be gondoltuk.

Talán a hálószoba és a nappali is szóba jöhet.

Praktiker oldalán nagyon szépeket láttunk élőben is megnéztük igazából úgy is tetszett de csak tekercsen láttuk. Őszinte vélemények érdekelnek.



2020. aug. 11. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Nehéz felmosni
Könnyen rá ragad a kosz
Könnyű felmosni
Hideg érzet
Meleg érzet
Túl mű
Realisztikus
Nem szóba se jöhet
Maximum a konyha-eloszoba-furdo
Maximum a háló és a nappaliba
15 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó minőségűt választotok, és jól lerakjátok, sokáig jó lesz. Könnyű takarítani, jobban szigetel, mint a kő.

Sajnos mindegyiknek műanyag érzete van, talán a legdrágábbaknak nem annyira.

Hálóba inkább lamináltat tegyetek. rugalmasabb, komfortosabb, és nem sokkal bonyolultabb lerakni, mint a linot.

2020. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Undorító, proli, igénytelen.

Előny ? Mihez képest ?

2020. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem a tartósságukról híresek. Ajtók előtt, forgalmas helyeken gyorsan megkopnak. A kopásálló meg olyan árban van, mintha járólappal burkolnál.
2020. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem hosszú távra lesz max 2 év... albérlet.. tulaj megengedte mert ocsmány retro járólap van lerakva nekünk nem tetszik. Ki festettük fehérre a falakat (amúgy hupi lila meg kék zöld volt minden szoba, előszoba konyha stb) tulaj azt mondta hogy nem laminaltozhatunk meg semmi komolyabb max padló szőnyeg vagy PVC azt is csak lerakva mert ha mi kiköltözünk fel kell szednunk 🤦‍♀️ neki tetszik a járólap ami kb 20 éve van lerakva... Szóval eléggé szar helyzetben vagyunk ebből a szempontból másik albi sajnos offos mert ez közel van melohoz és olcsóbb mint a többi na meg már alá írtuk a 2 évet viszont nem fog emelni az áron ami perpill 80.000ft rezsivel együtt. Ennyit nekünk meg ér családban volt a festő is számlát kiállított nekünk azt is letudtuk lakni :D . Nem tudom hogy 2 év alatt mennyit csúnyulna. 2en lakunk meg egy cica :) padló szőnyeget miatta nem akarok mert hosszú szőrű.

#2 szerintem is proli emiatt is kérdeztem a ti véleményetek :/ viszont nagyon élethűek vannak csak ez a műanyagos érzet ahh....

Próbáltunk egyezkedni a tulajjal de nem nagyon ment bele azt mondta hogy megsértenénk vele... konfliktust inkább kerülnénk ...(Idős néni..)


Véleményeket irjatok vagy valami egyéb megoldást ami könnyen felszedhető, hasonló áron van.


Köszönöm az eddigi véleményeket ment a zöld pipa

2020. aug. 11. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem, a laminált parkettát miért ne lehetne felszedni ha annyira zavarja a tulajt.... ?

Én nem raknék linót, szerintem nagyon ronda és én személyszerint nem úgy tapasztaltam mintha nagyon könnyű lenne takarítani...

2020. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Hivatalosan ezt ragasztani kell, utána még a betont is felszedi.


Nálunk 25 éves, fehér járólap van, ezzel semmi gond nincs.

2020. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5 mert szerinte aljzat kiegyenlítőzni kéne és felszedni a több éves szar parkettáját a szobákban előszobába már nem emlékszem milyen kifogást mondott....

Nem ragaszthatjuk a pvc-t sem.

Csak simán lerakva lehet egyedül azt engedte meg hogy szegolécet vehetünk és felrakhatjuk... Eléggé zizi a néni de nem akarok vele kotoszkodni

2020. aug. 12. 16:11
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 bár nekünk is az lenne itt.... Semmi bajom nem lenne vele
2020. aug. 12. 16:13
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
PVC: Nem kopog,nem csúszik, nem hideg, és ha jó minőségű, igenis jól néz ki és nem kopik. Nem tudom miért vannak úgy oda a járólappal... én utálom.Viszont ha nincs leragasztva talán kinyúlik és hullámos lesz...
2020. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 2 alatt is kinyulik?

Nekünk csak addig kell hogy szép legyen.

2020. aug. 13. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!