Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Épített zuhanyzó vagy rendes...

Épített zuhanyzó vagy rendes zuhanykabin/ sarokkád?

Figyelt kérdés

Pro és kontra dolgokat szeretnék kérni.

Jelenleg van kád és műanyag vacak zuhanyzó. Kádat kibontom nem használom. Épített zuhanyzót szeretnék, mert könyebb lenne takarítani szerintem( műanyag zuhanykabin borzasztóan penészedik és le se tudom szedni ecet+ kefével sem meg áztatom) sarokkádon gondolkom még és úgy zuhany részt csinálni.


Melyik lenne az olcsóbb és takarítás szempontjából a jobb?



2020. aug. 16. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az épített zuhany jó megoldás. De nagyon oda kell figyelni a részletekre (szigetelés,csatorna)mert ha valami hiba van, bontani kell az egészet.
2020. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Olcsóbb és takarítás szempontjából a jobb" az épített zuhanyzó. Én nem tudnék olyan lakásban lakni, amiben egyáltalán nincs kád, szóval én a sarokkád + zuhanyzó megoldást választanám, de ez nyilván magánügy. Attól is függ, milyen hosszú távra tervezel, mert életkorilag is változhat, hogy lesz-e igényed kádra.
2020. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az épített zuhanyzó nagyon jó megoldás. A mienk úgy van megcsinálva, hogy egy zuhanyzószék is simán befér, pl. hajmosáskor nagyon hasznos. De ha csak lábat kell mosni, akkor akár ruhástól rá lehet ülni, és kényelmesen megoldható. Tisztítása is nagyon könnyű. Egyetlen hátulütő, hogy méretre kellett hozzá RAVAK ajtót rendelni, és az plusz egy vagyon volt. De azt egyszer kellett megcsináltatni.
2020. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper köszi, mentek a pacsik
2020. aug. 16. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az építettnél nem vagy mérethez kötve, szerintem a legtöbb zuhanykabin nagyon kicsi. Plusz ha elég nagy, akkor ajtó se kell rá, de ez már az én személyes heppem.
2020. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!