Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy lehetne egy pince málló,...

Hogy lehetne egy pince málló, potyogó vakolatát megerősíteni?

Figyelt kérdés

Porló, málló vakolatot (régen beázott pincében) szeretnék kicsit jobb állapotba hozni anélkül, hogy teljesen le kelljen verni az egészet. Van valami olyan anyag, amivel lehetne fixálni a még ép részeket? Pl. ami átitatja és megerősíti. Nyilván ami már magától hullik le, azt leszedem, de amikor már elérek a jobb részhez, azt kéne valami módon megjavítani, hogy vakolható legyen.


Így néz ki:

[link]



2020. szept. 13. 15:58
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Itt a beton is porlik. Én ilyenkor letisztítom a felületet és kicsit hígabb fagyàló csemperagasztóval kenem be. Ecsettel. Ha meghúz még egy soron. Az összefogja.
2020. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, ez itt a reklám helye lesz:)))


A jelszó: MAPEI


Elképesztően jó anyagaik vannak. Keress rá, nézz körül a termékeik között.

Van náluk szaktanácsadás is.


Én eddig bármit vettem tőlük, nem bántam meg.


A konkrét kérdésedre válaszolva: van náluk pont ilyen betonra való beton-erősítő folyadék, ami beszívódva megerősíti a málló részeket.


Utána az egész pincét átvakolnám vízzáró vakolattal. (Természetesen ez is van náluk kiváló minőségben.)


Így a végén lenne egy erős, porszáraz, bármire használható pincéd :)

2020. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!