Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen wct vegyek?melyik a...

Milyen wct vegyek?melyik a jobb a lapos vagy a mély? Indoklást is kérnék

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

A lapos alatt a tálcást érted?

Nekünk a lapos/tálcás van, mert a gyerek bélproblémái miatt látnom kell a székletét, de ez felnőtt emberek esetén is ajánlott.


A mélyről meg az a véleményem, hogy nem tudom mitől fröcsköl vissza, nekem még nem volt ehhez "szerencsém"

Talán attól is függ, hogy elöl vagy hátul van a lyuk.

2020. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen a tálcasat. Hogyan lehet kiküszöbölni a felfröcsenést? A wc papír bedobás nekem nem jött be
2020. szept. 16. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

#2

Szívesen megmondanám neked a tutit, de nem tudom.

Vegyél tálcást, azzal nem lesz ilyen gondod!...és ha a szag zavar, akkor ahogy kipottyan a végtermék, le tudod küldeni.

Viszont ha van valami eü. probléma, az a tálcással rögtön kiderül.

Így derült ki apám vérző nyombélfekélye is, mert fekete lett a széklete. Mélyöblítésűnél legfeljebb boncolás után tudtuk volna meg.

2020. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen a tálcás lenne a jobb de nem szeretnék felugralni a budiról így is sokat kell ott ülnöm mire sikerdik
2020. szept. 16. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Monoblokkos wc-nél nincs választás, ott csak mély öblítésű van ..
2020. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

A 80 vanas években még voltak jó, mély öblítésesek is .Azokban még nem a vízben csobbant.Ezeknek az az lényege,mennél kevesebb szag keletkezzen. Az ilyeneket szállodák,üdülők,közületekben használják.

Vagy ahol gyenge a szellőztetési lehetőség.

Laposat vegyél,elkerülöd a bosszúságot is .

2020. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Miért kellene felugrálni?

Csak hátra kell nyúlni a karoddal. Igazából, még a törzsedet sem kell különösebben mozdítani.

2020. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk mély van. Sőt a munkahelyemen is ilyenek vannak. Érdekes módon, még nem tapasztaltam olyat, hogy felfröcsögne. Én mondjuk rendesen ráülök, nem csak a léc elején billegek.

Laposat nem vennék. Ha nagy és kemény a végtermék, okozhat meglepetéseket. Ha túl lágy, akkor az egész tálcát összemázolja, többet kell takarítani. Ha nem húzod le azonnal, jobban terjengenek a szagok. Ha nézegetni akarod a produktumot, a mélyben sem tűnik el azonnal nyom nélkül.

2020. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
tálcásat de olyat ami nem érintkezik a padlóval a tartály a falba van építve, lecsapódásmentes ülőkével
2020. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

[link]

5-ösnek: van lapos,monoblokkos wc is. Igaz ez az egy van,de van! 8-asnak: a mélynél lehet én vagyok béna,de hiába ültem rá a mélyre teljesen,nem csak az elejére,attól még felcsobbant.Azt én csak egy fél méteres papírgombolyog bedobádával tudtam kivédeni,amit nagy pocséklásnak tartok,meg van,amikor az idő is szorít előtte. 8-as:ha mondjuk kicsit nyákos,vagy véres a termék,azt már nem lehet meglátni a mélyben. Vagy ha fele híg,fele szilárd,akkor sem látszik,mert a híg beszínezi a vizet. Én úgy tapasztaltam,hogy kell-e a wc kefét használni,azt inkább állagtól,mintsem a wctől függ:ugyanis mélynél is érintkezik a csésze falával a termék,mielőtt a vízben landol.

Szóval:én mindenképpen a tálcásat ajánlom,de ha valaki a csobbanósat szereti jobban,akkor vegye azt,ezért is árulják mind a 2féle csészét. Kinek ez,kinek az jön be.

2021. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!