Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy hete lett kifestve, de a...

Egy hete lett kifestve, de a gyerek kidekorálta a gipszkartonos falat. Most kezdhetem elölről?

Figyelt kérdés
Enyhén vízes rongyal le töröltem, de foltos lett. Maradt javítő színen átkentem de nagyon látszik. Most fessem le újból? Úgyan úgy elösszőr mélyalapozással kezdjem??
2020. szept. 19. 15:31
 1/4 anonim válasza:
Igen, ilyenkor át szokás kenni mert látszódni fog nagyon ha csak belejavítasz. Ami jobban érdekel hogy a gipszkartont miért mélyalapoztad le?
2020. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A festék üzletben ajánlották, mert nem szívja be a festéket, és 2 szer átkentem és tökéletes színt kaptam. A sógornőm nem tett a pipszkartonra és foltos lett és kb 4-5 réteget rákent mire elérte a tökéletes színt.
2020. szept. 20. 14:10
 3/4 anonim válasza:
Ott valami gond van akkor. :D Gipszkaront normál esetben felrakjuk, az illesztéseket bandázzsal és glettel összehúzzuk, a csavarok helyét is begletteljük. Késöbb kap egy vékonyabb glettet amit aztán megcsiszolunk és utána lehet az egészet festeni, átlagban 2x. Mélyalapozót olyan felületre szoktak tenni ami mondjuk poros, és nem tartaná meg az anyagot amit rá szeretnénk rakni. Simán csak át kéne kend az egészet, de csak a festékkel, semmi mélyalapozó meg hasonló.
2020. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
7 éve meg van válaszfalként. Most csak mást színt kapott.
2020. szept. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!