Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Olaj és víz álló, tisztítható...

Olaj és víz álló, tisztítható falfesték konyhába? Aki ért hozzá, milyen festéket javasolna?

Figyelt kérdés

Tűzhely körül padlótól 2.10m magasságig Metro csempével körberakattuk a tűzhelynél lévő 2 sarkot.

Az egyik falon 1.8m szélességig jön ki a csempe, DE TÚLCSAP RAJTA AZ OLAJ.

Mivel az 1.8m után már falfesték jön, az már olajfoltos.

Hozzá csempézni már nem fogunk!


Kérdés:

Van olyan beltéri falfesték, ami tényleg tisztítható? -Olyan amire ha rámegy az olaj, akkor le lehet mosni.


HÉRA Clean&Style mosható és dörzsálló beltéri matt latex. Ezt néztem ki, kb. 2x annyiba kerül mint a sima színes diszperzit, mondjuk nekem 2l elég.

Csak nem tudom, h ez tényleg mosható-e.

Valamint HA RÁMEGY AZ OLAJ, AKKOR BESZÍVJA ÉS HIÁBA DÖRGÖLÖM VAGY LE LEHET MOSNI?


VAN ENNÉL JOBB FESTÉK ERRE A CÉLRA?


Köszi!

Légyszi az írjon, aki ért hozzá.



2020. szept. 25. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Zománcfesték.
2020. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Diszperzitre?
2020. szept. 25. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kapard le a diszperzitet és csempézd ki azt a rész is.Ha a csempézés nwm megy akkor mosható latex festékkel fesd le!De szerintem jobban jársz a csempével könnyebben tisztitható!
2020. szept. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Írtam, h nem csempézem tovább.

Anyag+munkadíj kb. 12eFt/m2. 4m2 esetén 48ezerFt.

+ akkor megint jönnie kell valami paraszt burkolónak az ingatlanba, így már, h itt lakom. Nem szeretem, h munkások járnak itt, sajnos 10-ből 9 igénytelen paraszt az én tapasztalatom alapján. Aztán lehet van aki normális, de ha nem muszáj én nem hívok senkit.

Ezért marad a festés.


Igen latex, erről is írtam...

HÉRA Clean&Style mosható és dörzsálló beltéri matt latex. Ezt néztem ki, kb. 2x annyiba kerül mint a sima színes diszperzit, mondjuk nekem 2l elég.


Csak nem tudom, h ez tényleg mosható-e.


Valamint HA RÁMEGY AZ OLAJ, AKKOR BESZÍVJA ÉS HIÁBA DÖRGÖLÖM VAGY LE LEHET MOSNI?

2020. szept. 26. 14:50
 5/6 anonim válasza:

Lehet kapni direkt falra való lakkot!

A fal szine valtozatlan marad, igaz ha telibe veri a nap látni hol fényesebb.

De az összképet nem bántja.

Viszont onnantól valóban mondható felületet kapsz!

S nem horror áron😉

2020. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Festéket vagy lakkot választottál, bevált-e? Nekem az jutott eszembe, hogy kicsit vissza is lehetne csiszolni finom csiszoló papírral a zsír foltokat. Különben a 12/m2 rohadt drága és nem tudom hogy találkoztál annyi burkolóval, hogy ilyen messzemenő következtetéseket vonsz le, de eléggé sértő ez az általánosítás! Majd írd meg légyszi ha festéket választottál végül, hogy melyiket ha bevált, mert épp jó minőségű falfestéket keresek konyhámra (is), illetve olyat aminek van olyan színe, amilyet szeretnék.
2021. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!