Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Újjonan lerakott fényes,...

Újjonan lerakott fényes, márványmintás járólapomat összekarcolták. Lehet javítani bontás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Voltam ma a lakásomban, ahol 1 hete készen lett a fürdőszoba és a wc burkolása.

Észrevettem, hogy a fürdőszobában a járólap összekarcolódott több helyen!

Ahogy fény ahogy ráesik egyből észrevenni, és nem is kicsi karcolás nyomok.

Most tettem le kartonokat, amik pont takarás, védés miatt vannak fent a lakásban. Sajnos a villanyszerelő nem vigyázott rá, nem tett le semmit rá mikor szerelt.

😥😕

Felhívtam a burkolót, először is szidta a villanyszerelőt, aztán mondta, nem tud neki mit csinálni, fel kell verni, új lapot kell letenni. 😕😥Tudtok valami javítási módot rá?

Nem szívesen bontanék már.

Köszönöm



2020. szept. 25. 19:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2020. szept. 25. 19:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reménykedj, hogy ügyes a szaki és szépen fel tudja szedni azt ami sérült.
2020. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A félhülye villanyszerelőddel fizettesd ki!!
2020. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a villanyszerelőt, hogy gond van. Mikor megjön közöld vele a károkozás tényét. És, hogy a saját költségén rendezze.
2020. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinalt burkolas utan a villanyszerelo??

Nalunk csak a szerelvenyezes maradt,de ahoz mar nem kellett a kettes letra,es szinte szerszam sem.

Jo,mi ott laktunk a felujitas alatt is,mindig volt itthon valaki a szakikkal,de nem alltam egyfolytaban a sarkukban.

Az meg evidens,hogy letakarja legalabb egy kartonnal,vagy huz valamit a letrara ha mindenkepp letrazni akar az uj jarolapon.

Szerintem is hajtsd be a villanyoson a karod.

Remelem legalabb plusz lapok maradtak,mert ha masik doboz kell szinte biztos,hogy el fog utni a szine,es vsak lerakas es ujra fugazas utan fog feltunni.

2020. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, írtam a villany szerelőnek, képeket is küldtem neki.

A szerelvényeket felrakta, hogy azon kívül mit csinált, hogy a létrát kellett használnia nem tudom, nem ott lakok jelenleg. Nagyon elkeseredtem. 😥

2020. szept. 25. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az asztalos ejtette rá a kalapácsát az 1 hete lerakott járólapra, természetesen lepattant.Fel se merült benne, hogy neki fizetnie kellene.Én meg nem szedettem fel, mert bár látszik, már nem volt sem energiám, se kedvem ehhez.
2020. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fizetesd ki a villanyszerelővel,ha sikerül de mindent tagadni fog!
2020. szept. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es,elképesztő, amit leírtál 🙁 Nem is bírom felfogni, hogy lehetnek ilyen nemtörődömök, figyelmetlenek az emberek 🙁 több napi munkát tesznek tönkre akár 10 perces munkával 🙁 (plusz én sok évig spóroltam erre) pedig nálam is ott volt a karton alátétnek, csak nem tette a létra alá 😭 te megpróbálod kijavítani?

Én nem tudok beletörődni ebbe, annyi pénzem, energiám, időm ráment erre 😥

2020. szept. 26. 11:39
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Hát, viccesnek tűnhet, de körömlakkal "ápolgatom" időnként, ha lekopik, festek rá újat. Majdnem fehér lap egyébként, a máz alatt meg vörös. Szóval jól néz ki, és természetesen olyan helyen van,étkező bejártati ajtótól kb 80 cm előre, ahová se lábtörlőt, se szőnyeget stb nem lehet lerakni.
2020. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!