Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szigetelő, tetőfedő, kőműves...

Szigetelő, tetőfedő, kőműves szakembereknek ki mikor fizette ki a munkát?

Figyelt kérdés
Heti kifizetést kérnek. Ez manapság a bevett szokás, vagy tartsak ki annál, hogy ha kész a munka, akkor fizetek?
2020. okt. 7. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az éppen elvégzett munkát ki lehet fizetni. Talán volt nála olyan, aki a végén nem fizetett, és ez elég rossz dolog. Azért kéri részletekben. De ilyenkor az elvégzett munkával arányosítva kell fizetni. Elején valószínűleg benne van a meghozott anyag is (van aki ezt külön kifizetteti ha megvan.)
2020. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Amit elvégzett azt adtam oda mindig,általában így is kérik. Volt akinek naponta,volt akinek hetente kellett az elvégzett munka díja. Ezenkívül az anyag az amit már ki kell fizetni az elején,plusz közben ha még valami kevés és hozza azt aznap oda adtam neki.
2020. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvégzett munka után fizetünk mindig. De lehet részletszámlát adni. Pl. én garázst építettem egy kőművessel, mikor kész volt a fele kifizettem a felét.
2020. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak felújítás, kisebb átépítés volt. Általában előre adtunk előleget és a végén, amikor minden kész volt, számoltunk el. De ezek csak ilyen pár hetes, egy hónapos munkák voltak.
2020. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

A heti kifizetés azért normális mert ők pont annyira félnek attól hogy nem fizeted ki őket a végén mint amennyire te félsz tölüknhogy ők becsapnak téged.

Ne stresszelj 1 hétig ingyen dolgoznak neked utána ha fizetsz akkor folytatódik a munka.

Ha nem fizetsz akkor...

Láttad mekkora tenyerük van?

Vért isznak és sarat vizelnek.

2021. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!