Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha egy távhős panel lakást...

Ha egy távhős panel lakást szigetelnek, akkor mennyi az esélye hogy költségmegosztót is felszerelnek a radiátorra??

Figyelt kérdés

Kedden jöttek hideg vízmérő órát leolvasni Pécsen. Én csak albérlő vagyok az egyik lakásba, de meghallottam, hogy három öreg szomszéd a lépcsőházba megkérdezte az egyiket, hogy "Nem tudok mikor jönnek szigetelést felrakni?". De a másik nem válaszolta meg neki a kérdést, másról beszélgettek utána.


Rögtön az jutott eszembe.......jaj ne - ugye nem fognak költségmegosztót is felrakni a radiátorokra?


Az az igazság nagyon szeretem a mostani albérletem, főleg azt hogy maximumon fűthetem távhővel az egész lakást a nap 24 órájába. És nincs költségmegosztó.


Panel szigetelésnél mennyire gyakori, hogy ilyenkor automatikusan kérnek költségmegosztót is?



2020. okt. 14. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a ház (lakók) akarja vagy sem.
2020. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50-50%. Vagy megszavazták a költségosztókat a lakástulajdonosok vagy nem.
2020. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na onnantól fizethetsz mint a katonatiszt, mert az öregek tuti le fogják tekerni a fűtést maguknál, a falakon keresztül te meg az ő lakásukat is fűtheted, miközben te akár még fázni is fogsz maxra tekert radiátor mellett is. Ez a szívás az ilyen hőmennyiségmérős lakásoknál.
2020. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!