Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Homlokzatfestés, vakolás...

Homlokzatfestés, vakolás milyen árban mozog?

Figyelt kérdés

Nem négyzetméterárat szeretnék, csak az érdekel, hogy egy klasszikus 2 szintes 80-as években épült sátortetős ház homlokzatának rendbetétele szakemberekkel milyen kategóriában mozog?


Színes vakolat is érdekel, ha az kedvezőbben jön ki.


ilyesmire gondoltam: [link]


2020. okt. 19. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez így nagyjából 1,5 millió. Attól is függ, hogy milyen anyaggal szigeteltetnéd. Állványozni is kell ilyen esetben, az ablakkávákat rendbetenni, fal menti vezetéket/ereszcsatornát kiemelni.


De nem is az ár a baj, hanem hogy nincs elég szakember. Én egy kisebb lakás homlokzatához keresek tavasz óta valakit, de vagy tele vannak már, vagy kis munkát nem vállalnak, vagy lemondták a megbeszélt munkát, mert találtak nagyobb/jobb munkát helyette.

2020. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem semmi, köszi a választ! Most vettünk házat, le van szigetelve, és elég csúnyácska dryvit vakolat van rajta.. Igazából lehet magunk is nekiállnánk, csak az állványozást nem tudnánk megoldani.


Sajnálom, hogy vadászni kell a szakit, remélem hamar sikerrel jársz!

2020. okt. 19. 14:19
 3/21 A kérdező kommentje:
Szóval a szigetelés szerencsére kész van, nem értek hozzá, de a hungarocell lapok rajta vannak a házon, és azon van valami vékony vakolat, ami szürke.
2020. okt. 19. 14:20
 4/21 anonim ***** válasza:
A magas ár amit írtam a hőszigeteléssel együtt értendő. Ha már a hungarocell lapok fent vannak, akkor gondolom jóval olcsóbb. Szerintem elég ha keresel festőt, majd ő mond konkrétabbat
2020. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Dryvit hálót, színvakolatot javítani nem szívesen fognak neked. Csak színezni sem szeretnek a szakik.
2020. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. okt. 19. 15:10
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert a javításokkal nagyon sok munka van, fizetni meg nem szeretnek sokan érte. A színezés meg technológiás meló, oda kell figyelni, könnyű elrontani, ha elrontottad nem tudod kijavítani szépen és ezt sem fizetik meg rendesen. Ráadásul egy javítgatott felületet nem lehet leszínezni, nem fogják elvállalni csak valami borsodi pék fog rá igent mondani
2020. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor mi a megoldás? Nem értem..
2020. okt. 19. 16:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Fodrászként én sem válogattam a munkák között, vállaltam idős nénit, szétégett hajút, rövid hajút, kopaszodót, nem csak Rapunzel Barbie-babákat. Számomra ez nevetséges.
2020. okt. 19. 17:02
 10/21 A kérdező kommentje:
Amúgy borsodi vagyok, te pedig igazán jófej.
2020. okt. 19. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!